مدیر کل هواشناسی البرز: البرز آخر هفته‌ سردی را تجربه می‌کند
مدیر کل هواشناسی البرز: البرز آخر هفته‌ سردی را تجربه می‌کند

شهریاریها : منصور رحمانیان در کرج اظهار داشت: از صبح امروز به طور کامل سامانه بارشی که شمال کشور را در بر گرفته بود، از  آسمان استان البرز به سمت غرب کشور می‌رود. وی تصریح کرد: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، از ظهر امروز تا روز جمعه آسمانی صاف خواهیم داشت و به همین دلیل […]

weatherشهریاریها : منصور رحمانیان در کرج اظهار داشت: از صبح امروز به طور کامل سامانه بارشی که شمال کشور را در بر گرفته بود، از  آسمان استان البرز به سمت غرب کشور می‌رود.

وی تصریح کرد: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، از ظهر امروز تا روز جمعه آسمانی صاف خواهیم داشت و به همین دلیل وضعیت جوی پایداری را در این سه روز تجربه خواهیم کرد.

مدیر کل اداره هواشناسی استان البرز افزود: طی روزهای اخیر در استان‌های شمالی کشور شاهد بارش برف بودیم و همین وضعیت در ارتفاعات استان البرز نیز وجود داشت.

رحمانیان ادامه داد: به همین دلیل در ارتفاعات استان البرز و دامنه جنوبی البرز بارش برف داشتیم و همین امر در برودت هوا تاثیر مستقیم گذاشته است.

وی تاکید کرد: بنابراین در روزهای آینده شاهد کاهش چشم‌گیر دمای هوا بوده و مردم استان البرز روزهای آخر هفته سردی را در پیش دارند.

مدیر کل اداره هواشناسی استان البرز افزود: طی شب‌های آینده و تا روز شنبه در کل استان البرز دمای هوای زیر صفر را در استان البرز تجربه خواهیم کرد به صورتی که در برخی ساعات برودت هوا به 8 درجه زیر صفر خواهد رسید.

رحمانیان بیان داشت: این شرایط تا روز شنبه ادامه خواهد داشت و در این مدت شاهد وضعیت پایداری در جو خواهیم بود.

وی در پایان اظهار داشت: طی روزهای آینده به دلیل شرایط جوی احتمال افزایش آلودگی‌ها وجود دارد.