دستگیری شرور و متجاوز به عنف در البرز
دستگیری شرور و متجاوز به عنف در البرز

شهریاریها : به نقل از پایگاه خبری نیروی انتظامی استان البرز، امیر گودرزی افزود شرارت، تجاوز به عنف، اخاذی، ضرب و شتم مأموران نیروی انتظامی از جمله اتهامات این فرد است. وی اظهار داشت: این فرد پس از چندین فقره جرم و ضرب و شتم ماموران در شهرستان میانه به کرج گریخته و در این […]

13911005000383_PhotoAشهریاریها : به نقل از پایگاه خبری نیروی انتظامی استان البرز، امیر گودرزی افزود شرارت، تجاوز به عنف، اخاذی، ضرب و شتم مأموران نیروی انتظامی از جمله اتهامات این فرد است.

وی اظهار داشت: این فرد پس از چندین فقره جرم و ضرب و شتم ماموران در شهرستان میانه به کرج گریخته و در این شهر نیز به شرارت و جرائم خود ادامه داده است.

این مسئول افزود: این فرد برای گریز از دست ماموران هر روز مکانی جدید و نامی مستعار و جدید برای خود انتخاب می‌کرده اما سرانجام 18 دی ماه در میدان طالقانی کرج با اصابت 9 گلوله به پایش دستگیر شده است.

گودرزی تأکید کرد: ازدحام جمعیت و حضور شهروندان در خیابان مانع از تیراندازی ماموران به سمت وی بوده و او از این فرصت استفاده کرده و سه نفر از ماموران انتظامی را مورد ضرب و شتم قرار داده اما در نهایت امکان تیراندازی فراهم شده و ماموران موفق به دستگیری آن شده‌اند.

وی گفت: در پرونده این فرد اتهام تجاوز و آزار جنسی به نوجوانان مطرح است که حسب پیگیری پدر یکی از نوجوانان و ماموران انتظامی، موافقت قاضی برای انتشار عکس متهم در روزنامه‌های کثیرالانتشار فراهم شده تا قربانیان بتوانند وی را شناسایی کرده و نسبت به طرح شکایت اقدام کنند.

*تلاش ناموفق برادر متهم برای فراری دادن وی

فرمانده انتظامی البرز با اعلام اینکه متهم هم‌اکنون در بیمارستان بستری است گفت: برادر متهم با استفاده از سلاح سرد قصد فراری دادن وی از بیمارستان را داشت که خوشبختانه با هوشیاری ماموران انتظامی تلاش وی ناموفق مانده و دستگیر شده است.

*اعدام اراذل و اوباش در ملأعام

گودرزی گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مقام قضایی متهم فوق علی .ش، پس از طی روند قضایی در ملأعام اعدام خواهد شد.

وی افزود: در راستای طرح مقابله با اراذل و اوباش اعدام در ملأعام چندین شرور و متجاوز مورد پیگیری است که به محض طی روند قضایی اجرایی خواهد شد.

*دستگیری 13 نفر اراذل و اوباش در کرج

فرمانده انتظامی البرز از دستگیری 13 نفر اراذل و اوباش در کرج نیز خبر داد و گفت: در پی تماس با 110 از منطقه اهری کرج در خصوص ایجاد مزاحمت، عربده‌کشی و اقدامات نامتعارف تعدادی اراذل و اوباش، ماموران با حضور در منطقه موفق به دستگیری 13 نفر شدند که در پرونده‌های خود اتهامات روابط نامشروع، تهیه و توزیع مشروبات الکلی، نگهداری اسلحه، اعتیاد به مواد مخدر و خرید و فروش آن، مشارکت در قتل عمد و غیره دیده می‌شود.

امیر 23 ساله، بنیامین 30 ساله، محمد 31 ساله، جعفر 34 ساله از جمله این شروران هستند که بازداشت شده‌اند.