عبدالوند : توسعه فعالیت‌های ورزشی در بین جوانان ضروری است
عبدالوند : توسعه فعالیت‌های ورزشی در بین جوانان ضروری است

شهریاریها : حمید عبدالوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهریار اظهار داشت: توسعه فعالیت‌های ورزشی در این شهرستان باید با نگاه ویژه‌ای انجام شود. وی ادامه داد: هر چند که هم‌اکنون فعالیت‌های ورزشی توسط جوانان و نوجوانان این شهرستان چشمگیر است اما کمبود امکانات و فضاهای ورزشی بسیاری از ظرفیت‌های موجود در جوانان […]

abdolvandشهریاریها : حمید عبدالوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهریار اظهار داشت: توسعه فعالیت‌های ورزشی در این شهرستان باید با نگاه ویژه‌ای انجام شود.

وی ادامه داد: هر چند که هم‌اکنون فعالیت‌های ورزشی توسط جوانان و نوجوانان این شهرستان چشمگیر است اما کمبود امکانات و فضاهای ورزشی بسیاری از ظرفیت‌های موجود در جوانان این منطقه را در بحث ورزش از بین برده است.

این مسئول گفت: باید تدابیر اساسی به منظور توسعه مراکز ورزشی و تجهیزات آن در شهریار انجام شود.

عبدالوند افزود: البته با وجود بسیاری از کمبودهای ورزشی در این شهرستان اما ورزشکاران شهریاری در بسیاری از رشته‌ها حائز رتبه‌های برتر شدند و موفق شده‌اند مدال‌های ارزشمندی را برای شهرستان به ارمغان بیاورند.

وی تأکید کرد: با وجود استعدادهای ورزشی در این شهرستان باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرد که از توانمندی‌های ورزشکاران در زمینه توسعه ورزش استفاده شود.

ارتقای سلامت روحی جوانان با انجام حرکات ورزشی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهریار در بخشی دیگر از سخنان خود تأکید کرد: باید فرهنگ ورزش کردن را در بین تمام اقشار مختلف جامعه و به ویژه نوجوانان و جوانان ترویج دهیم و با ارائه امکانات ورزشی آنان را تشویق به انجام ورزش نماییم.

وی ورزش‌های همگانی را نیز در رسیدن به اهداف مورد نظر مهم خواند و افزود: طی چند سال گذشته ورزش‌های همگانی در بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است که این نشان‌دهنده علاقه مردم و خانواده‌ها به ورزش و اهمیت دادن آن‌ها به سلامتیشان است.

عبدالوند گفت: ایجاد مکانی برای جمع شدن مردم برای انجام ورزش‌های همگانی نیز یکی از راهکارهای اساسی برای توسعه ورزش است.

وی ادامه داد: پارک‌ها و بوستان‌ها و میادین مکانی مطلوب برای ورزش‌های همگانی است.

این مسئول در ادامه سخنان خود بر اتمام پروژه‌های ورزشی نیمه‌کاره در این شهرستان تأکید کرد و گفت: باید با اختصاص اعتبارات به پروژه‌های ورزشی در این شهرستان این طرح‌ها هر چه سریع‌تر به اتمام برسد.