زمانی مدیر کلّ: دستاوردها و توانمندی های نظام ، قابل تقدیر است
زمانی مدیر کلّ: دستاوردها و توانمندی های نظام ، قابل تقدیر است

شهریاریها : به گزارش کارشناسی روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شهریار، رحیم زمانی مدیر کلّ اداره آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جمع معاونین پرورشی وتربیت بدنی و کارشناسان روابط عمومی مناطق 20 گانه استان ، در آستانه ی دهه ی مبارک فجر اظهار داشت: توانمندی های نظام و دست آوردهای انقلاب […]

پرورششهریاریها : به گزارش کارشناسی روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شهریار، رحیم زمانی مدیر کلّ اداره آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جمع معاونین پرورشی وتربیت بدنی و کارشناسان روابط عمومی مناطق 20 گانه استان ، در آستانه ی دهه ی مبارک فجر اظهار داشت:

توانمندی های نظام و دست آوردهای انقلاب شکوهمند ایران اسلامی قابل تقدیر است و تبین این دست آوردها برای نسل امروز “نو جوانان و جوانان ” از وظایف اصلی ما فرهنگیان است و اطلاع رسانی و انعکاس اخبار از بهترین وظایف روابط عمومی می باشد.

محمّد جواد آخوندی معاون پرورشی و فرهنگی مدیر کلّ،این جلسه را یکی از برکات همکاری تنگانگ حوزه پرورشی و اداره روابط عمومی دانست و تصریح کرد:

اجرا و انجام همایش ها و مراسم های تربیتی در مناطق مهمّ است ، ولی مهمّتر از آن انعکاس خبری و اطلاع رسانی آن است، که این مهم بر عهده کارشناسان روابط عمومی می باشد.

وی به نقل از زمانی مدیر کلّ گفت: ایشان نگاه ویژه به برگزاری نماز جماعت در مناطق ، بویژه مدارس دارند. نماز جماعت نمادی از همدلی و همراهی دینی دانش آموزان، معلّمان و مسئولان مدرسه است. آخوندی افزود:

در ایام مبارک دهه ی فجر انقلاب، برنامه های متنوع مطابق شیوه نامه اجرایی در مناطق و مدارس اجرا می شود، که از مهمترین آنها اجرای “زنگ انقلاب و حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال” می باشد. وی در ادامه گفت :

ازجمله افتخارات امور پرورشی و تربیتی اجرای اردوهای راهیان نور می باشد. وی در این خصوص تأکید کرد، اردوی راهیان نور این دوره بصورت ریلی (با قطار)انجام می شود و امید است با توجیه مربیان همراه، اردوهای با کیفیت اجرا شود. معاون پرورشی و فرهنگی مدیر کل اضهارداشت: همکاری مشترک معاونین پرورشی و کارشناسان روابط عمومی نقطه عطف درفعالیت های آموزش وپرورش است.

در ادامه جواد زاکری رئیس اداره روابط عمومی با اشاره به اینکه بیشترین فعالیّت ها ی پرورشی و تربیتی دانش آموزان به دستان مربیان تربیتی و پرورشی انجام می شود و کارهای زیادی در این حوزه انجام می پذیرد که نیاز به پوشش خبری و انعکاس خبری دارد.و همکاران من در مناطق ، آمادگی این همکاری را دارند.

ذاکری در ادامه گفت:پوشش خبری و انعکاس اخبار فعالیتهای انجام شده در دهه ی فجر مناطق در ماهنامه مهربانان منتشر خواهد شد. وی تصریح کرد انتخاب خبر جهت انعکاس در سایت اداره کل باید با شرایط خبری مناسبت داشته باشد، تا بهترین خبر انتخاب و منعکس شود.

در ادامه ی جلسه کارشناسان امور فرهنگی برنامه های دهه فجر را مطابق شیوه نامه اجرایی بزرگداشت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و هفته وحدت را تشریح کردند.