86 کیلو گرم حشیش در بسته های سیگار کشف در شهر قدس
86 کیلو گرم حشیش در بسته های سیگار کشف در شهر قدس

شهریاریها : فرمانده انتظامی قدس از کشف 86 کیلو گرم حشیش در بسته های سیگار و انهدام باند توزیع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد. سرهنگ حجت الله کرمی زند ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در جریان اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با شناسایی مناطق آلوده و بنابر هماهنگی قضایی، […]

مخدرشهریاریها : فرمانده انتظامی قدس از کشف 86 کیلو گرم حشیش در بسته های سیگار و انهدام باند توزیع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حجت الله کرمی زند ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در جریان اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با شناسایی مناطق آلوده و بنابر هماهنگی قضایی، پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قدس به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: د.ر این راستا ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، با تحقیقات نامحسوس پلیسی اعضای یک باند سه نفره تهیه و توزیع مواد مخدر را شناسایی کردند.

این مسئول عنوان کرد: با سرنخ های بدست آمده از فعالیت گسترده شبکه تهیه و توزیع حشیش در سطح منطقه، ماموران دریافتند قاچاقچیان مواد مخدر را در قالب بسته بندی سیگار وارد شهرستان کرده و توزیع می کنند.

کرمی زند افزود: با توجه به اطلاعات واصله، محل تخلیه بار و نگهداری مواد مخدر توسط پلیس به صورت نامحسوس مورد کنترل قرار گرفت و به محض اطمینان از وجود قاچاقچیان در محل طی عملیاتی ضربتی مواد مخدر کشف و متهمان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی قدس متذکر شد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از مخفیگاه متهمان بالغ بر 86 کیلو گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف کرده و سه متهم نیز در این رابطه دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.