71 دستگاه اتوبوس شهریاریها را به مقصد حرم مطهر امام(ره) جابه جا می کنند
71 دستگاه اتوبوس شهریاریها را به مقصد حرم مطهر امام(ره) جابه جا می کنند

شهریاریها : معاون فنی و عمرانی فرماندار شهریار از پیش بینی 71 دستگاه اتوبوس برای جابه جایی زائران حرم مطهر امام(ره) خبر داد.  حسین سرچه پیما در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، جلسه کمیته پشتیبانی و حمل ونقل مراسم ارتحال حضرت امام (ره) در فرمانداری برگزار شد. […]

فرمانداریشهریاریها : معاون فنی و عمرانی فرماندار شهریار از پیش بینی 71 دستگاه اتوبوس برای جابه جایی زائران حرم مطهر امام(ره) خبر داد.

 حسین سرچه پیما در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، جلسه کمیته پشتیبانی و حمل ونقل مراسم ارتحال حضرت امام (ره) در فرمانداری برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه پس از بررسی و تبادل نظر بین اعضای کمیته مقرر شد چهار ایستگاه صلواتی در مسیر زائران در شهرستان شهریار برپا شود.

این مسئول عنوان کرد: همچنین قرار است که از سوی این ستاد یک ایستگاه صلواتی در مرقد امام (ره) به منظور خدمت رسانی به زائران تدارک دیده شود.

سرچه پیما ادامه داد: به منظور تسهیل در جابه جایی زائران حرم مطهر از شهرستان شهریار، 71 دستگاه اتوبوس در نظر گرفته شهد است.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان شهریار یادآور شد: پیش بینی و تدارک مواد غذایی و میان راهی برای زائران و برنامه ریزی در جهت تسهیل در حمل و نقل و ترافیک مسیرهای منتهی به حرم از دیگر تمهیدات است.