60 پروژه عمرانی در شهریار افتتاح شد
60 پروژه عمرانی در شهریار افتتاح شد

شهریاریها :  سعید حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهریار اظهار داشت  به منظور توسعه خدمات‌رسانی به مردم و همچنین به منظور توسعه و آبادانی بیشتر شهریار این پروژه‌ها امروز در این شهر به بهره‌برداری رسید. وی بهره‌برداری از این پروژه‌ها را گامی اساسی در مسیر توسعه و پیشرفت شهریار عنوان کرد و […]

f488fb7شهریاریها :  سعید حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهریار اظهار داشت  به منظور توسعه خدمات‌رسانی به مردم و همچنین به منظور توسعه و آبادانی بیشتر شهریار این پروژه‌ها امروز در این شهر به بهره‌برداری رسید.

وی بهره‌برداری از این پروژه‌ها را گامی اساسی در مسیر توسعه و پیشرفت شهریار عنوان کرد و افزود: مسئولان باید تلاش خود را برای ارائه خدمات به مردم بیشتر کرده تا بتوانیم بیش از گذشته رضایتمندی مردم را داشته باشیم.

شهردار شهریار اعلام کرد: در این راستا و براساس تمهیدات اندیشیده شده این پروژه‌ها با هزینه‌‌ای بالغ بر 550 میلیارد ریال هم‌اکنون در حال بهره‌برداری است.

حسینی پروژه مجموعه ورزشی شهدای اقتدار، پارک پردیس، استخر و مجموعه ورزشی صدف و مدرسه صدف را در شهرک صدف از مهمترین پروژه‌های افتتاح شده امروز ذکر کرد.