عبدالوند: حضور 57 تیم شهریاری در جشنواره ورزشی دهه فجر استان تهران
عبدالوند: حضور 57 تیم شهریاری در جشنواره ورزشی دهه فجر استان تهران

شهریاریها : رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار از اعزام 57 تیم به جشنواره ورزشی استان تهران که بمناسبت دهه مبارک فجر برگزار می شود، خبر داد. احمد عبدالوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بمناسبت ایام الله دهه فجر، جشنواره ورزشی در سطح استان تهران و با حضور تمام شهرستانهای این استان […]

abdolvandشهریاریها : رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار از اعزام 57 تیم به جشنواره ورزشی استان تهران که بمناسبت دهه مبارک فجر برگزار می شود، خبر داد.

احمد عبدالوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بمناسبت ایام الله دهه فجر، جشنواره ورزشی در سطح استان تهران و با حضور تمام شهرستانهای این استان برگزار می شود که شهریار نیز با اعزام 57 تیم در قالب رشته های متنوع در این جشنواره شرکت خواهد کرد.

شهریار دارای بیشترین تعداد تیمهای اعزامی به جشنواره ورزشی استان تهران است

وی ادامه داد: این تیمها متشکل از بانوان و آقایان در رشته های مختلف است و با توجه به وجود ورزشکاران شاخص و نام آور در سطح شهریار، پیش بینیها بر آن است که ورزشکاران شهریاری موفق به کسب رتبه های اول و دوم در این مسابقات شوند.

این مسئول عنوان کرد: با توجه به تعداد تیمهای اعزامی از سوی سایر شهرستانها، بیشترین میزان تیمهای اعزامی در سطح استان تهران از شهریار بوده است که این مساله نیز نشان از پتانسیل و آمادگی ویژه این شهرستان در مباحث ورزشی دارد.

اعزام 500 ورزشکار در قالب 57 رشته ورزشی

عبدالوند گفت: شهرستان شهریار با اعزام بیش از 500 ورزشکار خانم و آقا در رشته های متنوع از جمله والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتسال، کاراته، تکواندو، کشتی، جودو، بوکس، تنیس روی میز و… در این مسابقات با آمادگی بسیار مطلوب شرکت خواهد کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهریار در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر حضور ورزشکاران شاخص و نام آور این شهرستان در مسابقات افزود: یکی از مشکلات اساسی ورزش شهریار و برخی شهرستانهای دیگر که از ورزشکاران نام آور و شاخص برخوردارند، حضور این ورزشکاران در اردوهای تیم ملی است که منجر به عدم حضور آنان در اینگونه مسابقات استانی و شهرستانی می شود.

حضور قهرمانان شهرستانی در اردوی تیم ملی دلیل عدم شرکت در مسابقات استانی

این مسئول بیان کرد: در این زمینه تلاش مسئولان ورزشی شهریار بر این بوده است که در صورت همکاری مربیان و روسای فدراسیونهای مختلف ورزشی، ورزشکاران شهریاری که در تیمهای ملی فعالیت می کنند نیز بتوانند در این دوره از مسایقات شرکت کنند.

وی ادامه داد: وجود این ورزشکاران بطور قطع در کسب رتبه های برتر موثر خواهد بود اما تلاش ما بر این است که در صورت عدم حضور این ورزشکاران نیز جایگاه ورزشی شهریار حفظ شود و ورزشکاران شرکت کننده با تمرینات بسیار فشرده و مرتب درصدد کسب رتبه های برتر هستند.

برگزاری جشنواره های فصلی گامی جهت ارتقای سطح ورزش

عبدالوند عنوان کرد: طی چندین سال گذشته، برگزاری چنین جشنواره ورزشی در سطح استان سابقه نداشته است و اکنون به همت نژاد فلاح مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران این مسابقات همزمان با ایام الله دهه فجر ترتیب داده شده است.

این مسئول افزود: این اقدام می تواند گام مثبتی جهت ارتقای سطح امکانات ورزشی و تفریحی در سطح تمام شهرستانهای استان تهران بویژه شهریار باشد و امید میرود با همت مسئولان مربوطه در سطح شهرستانها و استان اینگونه اقدامات تداوم پیدا کند.