50 خبرنگار شهریاری تقدیر شدند
50 خبرنگار شهریاری تقدیر شدند

شهریاریها :در آستانه روز خبرنگار، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری انجمن حمایت از خبرنگاران شهریار، خبرنگاران این شهرستان تقدیر شدند.  به گزارش خبرنگار مهر، شب گذشته در آستانه 17 مردادماه و فرارسیدن روز بزرگداشت خبرنگاران، مراسم تجلیل از خبرنگاران شهریار با حضور عرفان منش مشاور و مدیر کل امور اجتماعی استانداری […]

no-photoشهریاریها :در آستانه روز خبرنگار، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری انجمن حمایت از خبرنگاران شهریار، خبرنگاران این شهرستان تقدیر شدند.

 به گزارش خبرنگار مهر، شب گذشته در آستانه 17 مردادماه و فرارسیدن روز بزرگداشت خبرنگاران، مراسم تجلیل از خبرنگاران شهریار با حضور عرفان منش مشاور و مدیر کل امور اجتماعی استانداری تهران، افراسیابی معاون فرهنگی، مطبوعاتی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرها و شهرکهای غرب استان تهران، فرماندار و معاونین، دادستان، فرمانده انتظامی شهریار و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، عضو انجمن حمایت از خبرنگاران به نمایندگی از تمامی فعالان عرصه خبر در شهریار، به طرح نیازها و مطالبات اصحاب رسانه پرداخت و خواستار توجه و رسیدگی بیشتر مسئولان در زمینه ساماندهی کیوسکهای مطبوعات، ارتقای سطح امنیت خبرنگاران به ویژه بانوان، استقرار دادگاه مستقل مطبوعاتی در شهرستان و… شد.

خبرنگاران حلقه واسط مردم و مسئولان هستند

در ادامه نیز فرماندار شهریار طی سخنانی بر ضرورت ارتقای جایگاه خبرنگاران در شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: حمایت از خبرنگاران به عنوان قشری که با فعالیت جهادگونه خود در عرصه اطلاع رسانی مکمل زحمات و خدمات مسئولان هستند، یک ضرورت است و باید در اولویت اقدامات دستگاه ها قرار گیرد.

این مسئول عنوان کرد: در واقع خبرنگاران حلقه واسط مردم و مسئولان هستند و اگر این حلقه نادیده گرفته شود، ارتباط مستحکم بین مردم و مسئولان دچار از هم گسیختگی خواهد شد.

وی از مسئولین دستگاه های فرهنگی خواست که زمینه را برای تقویت جایگاه خبرنگاران، همدلی و هم افزایی این قشر تلاشگر فراهم کنند.

تقدیر انجمن حمایت از خبرنگاران از سه فرماندار دولتهای نهم و دهم شهریار

با پایان سخنرانیها، پس از گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار پیشکسوت مرحوم پادگان، از خانواده وی تقدیر به عمل آمد و در ادامه نیز سایر خبرنگاران پیشکسوت شهرستان تجلیل شدند.

همچنین در ادامه مراسم، بیش از 50 خبرنگار این شهرستان مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند و در پایان نیز اعضای انجمن حمایت از خبرنگاران شهریار از زحمات و تلاشهای سه فرماندار کنونی و گذشته این شهرستان در دولتهای نهم و دهم با اهدای هدایای تفدیر به عمل آوردند.