رقابت 5 هزار ورزشکار در 57 رشته ورزشی در ملارد
رقابت 5 هزار ورزشکار در 57 رشته ورزشی در ملارد

شهریاریها : محمد فردی عصر امروز در نشست ستاد دهه فجر اظهار داشت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری برنامه‌های با شکوه دهه فجر اندیشیده شده است. وی ادامه داد: لازم است تا قبل از آغاز ایام الله دهه فجر برنامه‌های این ایام توسط دستگاه‌های مختلف جمع بندی شود. این مسئول با بیان این که هم […]

ملاردشهریاریها : محمد فردی عصر امروز در نشست ستاد دهه فجر اظهار داشت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری برنامه‌های با شکوه دهه فجر اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: لازم است تا قبل از آغاز ایام الله دهه فجر برنامه‌های این ایام توسط دستگاه‌های مختلف جمع بندی شود.

این مسئول با بیان این که هم اکنون فعالیت کمیته‌های زیرمجموعه ستاد دهه فجر آغاز شده است افزود: جلسات مختلفی برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این ایام برگزار شده‌ است.

فردی تأکید کرد: کمیته‌های تبلیغات و اطلاع‌رسانی، پشتیبانی، فرهنگی هنری، انتظامی و امنیتی جلسات و … تمامی تمهیدات لازم را برای برگزاری برنامه‌ها و جشن‌های این ایام تدارک دیده‌اند.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبات ستاد دهه فجر شهرستان ملارد، امسال برگزاری جشنواره ورزشی فجر با حضور بیش از پنج هزار ورزشکار در57 رشته ورزشی، افتتاح و بهره‌برداری از چندین طرح عمرانی و خدماتی، مسابقات فرهنگی، هنری و دینی در سطح ادارات، مدارس و پایگاه‌های مقاومت بسج برادران و خواهران، تجدید بیعت با امام راحل (ره)، سرکشی به خانواده معظم شهدا، جشن بزرگ انقلاب با حضور اقشار مختلف مردم و راهپیمایی سراسری روز 22 بهمن به همراه ده‌ها برنامه دیگر در دستور کار این کمیته‌ها قرار گرفته است.