45 میلیارد ریال برای احداث بیمارستان امام خمینی(ره) شهریار اختصاص یافت
45 میلیارد ریال برای احداث بیمارستان امام خمینی(ره) شهریار اختصاص یافت

سعید ناجی در نشست خبری تشریح دستاوردهای سفر دولت به شهرستان های غربی استان تهران افزود: این میزان اعتبار در پی دستور رییس جمهوری برای ساخت سه بیمارستان در این سه شهرستان(ملاردف قدس و شهریار) تامین و پرداخت شده که به عنوان یکی از دستاوردهای سفر دولت نقش موثری در رفع مشکلات بهداشتی و درمانی […]

81636485-6502128

سعید ناجی در نشست خبری تشریح دستاوردهای سفر دولت به شهرستان های غربی استان تهران افزود: این میزان اعتبار در پی دستور رییس جمهوری برای ساخت سه بیمارستان در این سه شهرستان(ملاردف قدس و شهریار) تامین و پرداخت شده که به عنوان یکی از دستاوردهای سفر دولت نقش موثری در رفع مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان شهریار دارد.

وی اظهار کرد: سفر کاروان تدبیر و امید به شهرستان های غربی استان تهران دستاوردهای ارزشمندی را برای منطقه به همراه داشت که از آن جمله می توان به اختصاص اعتبارات ویژه برای ساخت و تکمیل بیمارستان 313 تختخوابی امام خمینی (ره)، مرمت و بازسازی بیمارستان امام سجاد (ع)، کلنگ زنی شهرک صنعتی سه هزار و 700 هکتاری رد شهرستان شهریار اشاره کرد.

فرماندار شهرستان شهریار همچنین احداث یک سالن ورزشی و ساخت و توسعه فضاهای آموزشی در سطح شهرستان های غربی استان تهران را از دیگر مصوبات سفر یک روزه رییس جمهوری به این منطقه عنوان کرد.

ناجی افزود: اجرای طرح تصفیه آب فاضلاب ، توسعه شبکه آبیاری قطره ای در وسعت 30 هکتار از اراضی کشاورزی منطقه به منظور رونق صنعت کشاورزی و هم چنین اختصاص یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد فرصت های شغلی در بخش صنایع سه شهرستان از دیگر دستاوردهای ارزشمند سفر رییس جمهوری به غرب استان تهران است.

هجدهمین سفر استانی رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید روز سه شنبه پنجم خردادماه به شهرستان های ملارد، شهریار و قدس در غرب استان تهران انجام شد.

اجرای 20 طرح و پروژه در بخش های صنعتی ، آب و فاضلاب ، بهداشت و راه ها با 642 میلیارد تومان در این منطقه طی سال های 94 و 95 از جمله مصوبات سفر استانی رییس جمهوری به غرب استان تهران است.