شهریاریها : مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: ۴۰۰ مجموعه ورزشی این اداره کل برای اسکان اضطراری مردم در صورت بروز حادثه، آماده شده و باز است. رضا گلمحمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این مجموعه های ورزشی با توجه به وقوع ۲ زلزله اخیر در استان، براساس تصمیم ستاد […]

۴۰۰ مجموعه ورزشی استان تهران برای اسکان اضطراری مردم آماده است

شهریاریها : مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: ۴۰۰ مجموعه ورزشی این اداره کل برای اسکان اضطراری مردم در صورت بروز حادثه، آماده شده و باز است.

رضا گلمحمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این مجموعه های ورزشی با توجه به وقوع ۲ زلزله اخیر در استان، براساس تصمیم ستاد مدیریت بحران و تاکید استاندار تهران برای اسکان اضطراری مردم آماده شده است. 
وی اظهار کرد: برهمین اساس مردم استان تهران می توانند در مواقع بحرانی از جمله وقوع زلزله، در سالن ها و فضاهای ورزشگاهها و اماکن ورزشی استان مستقر شوند. 
وی با بیان اینکه این اماکن ورزشی از سامانه های گرمایشی، روشنایی و بهداشتی مناسب برخوردار هستند، تصریح کرد: برهمین اساس و پس از زلزله بامداد امروز، در مجموعه های ورزشی استان تهران برای حضور و اسکان مردم باز شد. 
به گفته وی، دستورالعمل و مصوبه مربوطه برای حضور و اسکان مردم هنگام بروز حادثه در اماکن و مجموعه های ورزشی سطح استان تهران به مدیران این مجموعه ابلاغ شده است.