32 پروژه عمرانی با اعتبار 550 میلیارد ریال در شهریار افتتاح می شود
32 پروژه عمرانی با اعتبار 550 میلیارد ریال در شهریار افتتاح می شود

شهریاریها :فرماندار شهریار از افتتاح و بهره برداری 32 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 550 میلیارد ریال طی هفته دولت در این شهرستان خبر داد. سید عباس جوهری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت:  هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد […]

جوهریشهریاریها :فرماندار شهریار از افتتاح و بهره برداری 32 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 550 میلیارد ریال طی هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

سید عباس جوهری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت:  هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری صادقانه شهیدانی والامقام رجایی و باهنر است.

این مسئول عنوان کرد: در واقع می توان هفته دولت را نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی برشمرد که این وحدت و تلاش به طور قطع سرافرازی، پیشرفت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به دنبال خواهد داشت، در این راستا چه نیکوست که دولتمردان و خدمتگزاران به مردم غیور ایران زمین در ادامه راه شهیدان والامقام، برای ساختن ایرانی مقتدر، استوار، آباد و آزاد هم قسم شوند.

وی در ادامه از افتتاح 32 پروژه عمرانی، آموزشی، خدماتی، ورزشی، فرهنگی، بهداشتی و… در سطح شهرستان خبر داد و گفت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 550 میلیارد ریال و بر اساس نیازها و مطالبات مردم منطقه احداث شده اند که طی هفته دولت و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری خواهند رسید.

نماینده عالی دولت در شهریار، پارک ولایت، هنرستان مجاهد، مدرسه بوستان، مدرسه شادروان فاطمه پزشکی، مجموعه فرهنگی ورزشی ایثار، مجموعه فرهنگی ورزشی ولایت، بوستان الغدیر، بوستان شهدای هسته ای، احداث جایگاه CNG، شرکت تعاونی مروارید طب اندیشه و… را از جمله طرح های عمرانی آماده افتتاح در این شهرستان برشمرد.

جوهری متذکر شد: مسئولان شهریار نیز همپای سایر نقاط کشور، تمام تلاش خود را برای ارتقای سطح کمی و کیفی رفاه مردم و ارائه خدمات مطلوب و درخور شان به کار بسته اند و امید می رود از این پس نیز با با تلاش مضاعف در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید، در به ثمر رساندن تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر خلق حماسه اقتصادی، گره گشایی از کارهای مردم و بهبود معیشت قدمهای شایسته و مثمر ثمری برداشته شود.