حسین گروسی: بیمارستانی که سه بار کلنگ احداث خورده است
حسین گروسی: بیمارستانی که سه بار کلنگ احداث خورده است

شهریاریها : عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نسبت به کلنگ زنی بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی حوزه انتخابیه اش انتقاد کرد و گفت: کلنگ احداث بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی شهریار در سه دوره و توسط سه رییس جمهور به زمین زده شد اما هنوز به مرحه اجرایی و عملیاتی ساخت نرسیده است. حسین گروسی درگفت و گو با […]

24586_origشهریاریها : عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نسبت به کلنگ زنی بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی حوزه انتخابیه اش انتقاد کرد و گفت: کلنگ احداث بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی شهریار در سه دوره و توسط سه رییس جمهور به زمین زده شد اما هنوز به مرحه اجرایی و عملیاتی ساخت نرسیده است.

حسین گروسی درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: برای احداث بیمارستان شهریار در سفر استانی رییس جمهور سه مصوبه صادر و ساخت آن تامین اعتبار هم شد اما اعتباری تخصیص داده نشد اما احداث آن هنوز عملیاتی و اجرایی نشده است.

نماینده مردم شهریار شهر قدس و ملارد درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که از ابزارهای قانونی مانند سوال و تذکر ساخت این بیمارستان را پی گیری می کنم ، گفت: استاندارد سرانه تخت بیمارستانی در کشور، یک تخت برای هر هزار نفر است، در حالی‌که این سرانه در شهریار برای هر ۴۲۰۰ نفر یک تخت بیمارستانی است.

وی با تاکید بر این که ضرورت احداث بیمارستان بر همه روشن است، افزود: شهریار دارای ۳ بیمارستان به نام‌های امام‌سجاد(ع)، تامین اجتماعی و میلاد است و با توجه به جمعیت ۷۵۰ هزار نفری این شهرستان و نبود بیمارستان در شهرستان‌های قدس و ملارد، بیمارستان‌های شهرستان شهریار پذیرای بیمارانی هستند که از این شهرستان‌ها مراجعه می‌کنند.

گروسی با اشاره به این که منتظر اختصاص بودجه در نظر گرفته‌شده برای این بیمارستان از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستیم، افزود:شهریار ، ملارد و شهر قدس ۱ میلیون و۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و جمعیت آن دوبرابراستان سمنان و سه برابر استان چهار محال بختیاری است اما امکانات بهداشتی اش کمتر از امکانات این شهر هاست.

نماینده مردم شهریار شهر قدس و ملارد درمجلس، با تاکید بر این که درحال حاضرحوزه انتخابیه اش ۲۰۰ تختخواب داردو به حداقل ۱۴۰۰ تختخواب دیگر نیاز دارد، افزود: اینکه می گویند شهریار نزدیک تهران است توجیه درستی نیست چرا که ممکن است به دلیل ترافیک وعدم امداد رسانی به موقع دهها نفر جان خود را درراه از دست بدهند .