310 کیلوگرم موادمخدر در قدس کشف و ضبط شد
310 کیلوگرم موادمخدر در قدس کشف و ضبط شد

شهریاریها : فرماندهی انتظامی شهرستان قدس از دستگیری چهار قاچاقچی موادمخدر در عملیاتی مشترک با پلیس تهران بزرگ و کشف 310 کیلوگرم موادمخدر در شهرستان قدس خبر داد. سرهنگ حجت الله کرمی زند ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عملیات مشترک پلیس شهرستان قدس با تهران بزرگ اظهار داشت: با بدست […]

مخدرشهریاریها : فرماندهی انتظامی شهرستان قدس از دستگیری چهار قاچاقچی موادمخدر در عملیاتی مشترک با پلیس تهران بزرگ و کشف 310 کیلوگرم موادمخدر در شهرستان قدس خبر داد.

سرهنگ حجت الله کرمی زند ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عملیات مشترک پلیس شهرستان قدس با تهران بزرگ اظهار داشت: با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فعالیت یک باند بزرگ قاچاق موادمخدر در این شهرستان با انجام تعقیب و مراقبت های شبانه روزی پلیس یکی از سرکرده های این باند حین تردد در منطقه قدس مورد شناسایی قرار گرفت و با تعقیب غیر محسوس پلیس در مخفیگاهش در شهرک کاوسیه دستگیر شد.

وی افزود: با کنترل و مراقبت محل فعالیت قاچاقچی دستگیر شده توسط پلیس، همدست وی حین انتقال موادمخدر توسط دو دستگاه خودروی 90 L و پیکان وانت به داخل مخفیگاه و راننده خودروی پیکان وانت به همراه دو نفر دیگر دستگیر شده و 310 کیلو تریاک به همراه خودروهای مذکور کشف و ضبط شد.

این مسئول با اشاره به اینکه یکی از اولویتهای مهم نیروی انتظامی در سالجاری مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر است گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر در راستای مقابله با پدیده شوم قاچاق موادمخدر و مبارزه با سوداگران مرگ با انجام فعالیت شبانه روزی،عرصه را برای فعالیت قاچاقچیان موادمخدر تنگ کرده اند.

کلاهبرداری به بهانه کاریابی در قدس

سرهنگ کرمی زند اضافه کرد: با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی از فعالیت دفتری در منطقه قدس که به بهانه کاریابی از شهروندان کلاهبرداری می کرد شناسایی کلاهبرداران و پلمپ دفتر در دستور پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی قدس با اشاره به عملیات شناسایی کلاهبرداران و پلمب دفتر مذکور افزود:این دفتر غیر مجاز با چاپ آگهی در روزنامه ها و ارسال پیامک انبوه اقدام به جذب نیرو برای شرکت ها می کرده که با وجود گذشت دو هفته از راه اندازی این دفتر 280 پرونده تشکیل شده بود.

این مسئول متذکر شد: کلاهبرداران با جعل نام و شماره ثبت دفتر قصد داشتند مبالغی از مراجعان کلاهبرداری کنند که با تیز بینی ماموران آگاهی ، قبل از هر گونه کلاهبرداری دو نفر از آنها دستگیر و دفتر نیز پلمپ شد.

وی با بیان این مطلب که کلاهبرداران به وسیله وعده های دروغین مانند حقوق بالای دو میلیون و بیمه و مزایای عالی اقدام به فریب مراجعان می کردند از شهروندان خواست: بدون تحقیق در مورد مجوز شرکت های مدعی از اعتماد و ارائه مدارک و مبالغ نقدی به این گونه افراد خودداری کنند تا شاهد کلاهبرداری اینگونه شرکت ها نباشیم.