3.7 میلیارد تومان از صندوق صدقات شهریار جمع آوری شد
3.7 میلیارد تومان از صندوق صدقات شهریار جمع آوری شد

شهریاریها : رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهریار از جمع آوری سه میلیارد و 751 میلیون تومان از صندوق صدقات این شهرستان طی سال گذشته خبر داد.  حجت زندلاف در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی سال گذشته شهروندان شهرستان شهریار با انداختن صدقات خود به صندوق ها بیش از سه و میلیارد و […]

13910919000544_PhotoAشهریاریها : رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهریار از جمع آوری سه میلیارد و 751 میلیون تومان از صندوق صدقات این شهرستان طی سال گذشته خبر داد.

 حجت زندلاف در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی سال گذشته شهروندان شهرستان شهریار با انداختن صدقات خود به صندوق ها بیش از سه و میلیارد و 751 میلیون تومان به کمیته امداد کمک کردند.

وی با بیان این که مبلغ ذکر شده از 64  هزار و 860 صندوق صدقات جمع آوری شده، افزود: از این تعداد صندوق، 62 هزار صندوق توزیع شده در منازل و دو هزار و 860 صندوق نصب شده در نقاط مختلف شهر است.

این مسئول از رشد 51 درصدی این میزان کمکها نسبت به سال 90 خبر داد.

زندلاف در ادامه اعلام کرد: 53 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد شهرستان شهریار کمک هزینه خرید جهیزیه دریافت کردند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شهریار اضافه کرد: به مناسبت ایام مبارک و پر خیر برکت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) که بنام روز مادر نام گذاری شده، به 53 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شهریار کمک هزینه خرید جهیزیه پرداخت شد.

وی با بیان این که این نوعروسان در کلاس های آموزشی قبل از ازدواج شرکت کرده اند، یادآور شد: این کلاس ها به منظور ارتقای سطح مهارت های زندگی با موضوعات  بهداشت فردی، بهداشت  روانی و مسائل اجتماعی، فرهنگی و اعتقادی در محل کانون ولایت کمیته امداد امام خمینی( ره) شهرستان شهریار برگزار شد.

زندلاف افزود: در این راستا جمعا مبلغ 530 میلیون ریال  به این بانوان یعنی به هر نفر مبلغ 10 میلیون ریال اهداء شد.