250 سبد کالا بین خانواده های تحت پوشش بهزیستی ملارد توزیع شد
250 سبد کالا بین خانواده های تحت پوشش بهزیستی ملارد توزیع شد

شهریاریها :  رئیس اداره بهزیستی ملارد از توزیع 250 سبد کالای اساسی ویژه ماه رمضان در بین مددجویان و خانواده های تحت پوشش این اداره خبر داد.  علی اکبر پولکی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و همزمان با آغاز هفته بهزیستی، با هدف کمک به نیازمندان و تامین مایحتاج […]

n00002804-bشهریاریها :  رئیس اداره بهزیستی ملارد از توزیع 250 سبد کالای اساسی ویژه ماه رمضان در بین مددجویان و خانواده های تحت پوشش این اداره خبر داد.
 علی اکبر پولکی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و همزمان با آغاز هفته بهزیستی، با هدف کمک به نیازمندان و تامین مایحتاج مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی ملارد، سبد کالایی محتوی اقلام مورد نیاز این افراد تهیه شد.

وی ادامه داد: با کمک خیرین، 250 سبد کالاهای اساسی ویژه ماه رمضان میان خانواده های نیازمند تحت پوشش توزیع شد.

این مسئول عنوان کرد: این سبد کالایی شامل مواد غذایی اولیه و اساسی شامل برنج، گوشت، روغن، قند، رب گوجه فرنگی، پنیر، خرما، ماکارونی، آبلیمو و… است و با هزینه ای بالغ بر 120 میلیون ریال تهیه شده است.

رئیس اداره بهزیستی ملارد افزود: این هزینه به صورت نقدی و غیرنقدی از سوی خیرین نیک اندیش شهرستان و به منظور کمک به ایتام و مستمندان تامین شده است.