250 سبد کالایی به خانواده زندانیان ملارد اهدا شد
250 سبد کالایی به خانواده زندانیان ملارد اهدا شد

شهریاریها : دادستان و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان ملارد از اهدای 250 سبد کالایی به خانواده های نیازمند زندانیان این شهرستان خبر داد.  روح الله حسین‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: همزمان با ماه مبارک رمضان و به همت انجمن حمایت از زندانیان و خیرین نیک اندیش ملارد، سبد غذایی ویژه […]

IMG14385067شهریاریها : دادستان و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان ملارد از اهدای 250 سبد کالایی به خانواده های نیازمند زندانیان این شهرستان خبر داد.
 روح الله حسین‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: همزمان با ماه مبارک رمضان و به همت انجمن حمایت از زندانیان و خیرین نیک اندیش ملارد، سبد غذایی ویژه خانواده های نیازمند زندانیان شامل برنج، مرغ، روغن، ماکارونی، رب، سویا، خرما و… تهیه و میان تمامی این افراد توزیع شد.

این مسئول با اشاره به نوپا بودن انجمن حمایت از زندانیان ملارد، به شرح برخی از اهداف و اقدامات صورت گرفته از سوی این انجمن خیریه پرداخت و عنوان کرد: شناسایی خانواده‌های زندانیان، بررسی و رفع نیازهای آنان، همچنین حمایتهای مادی و معنوی از خانواده‌ها به دلیل شرایط خاص معیشتی و عدم حضور سرپرست و… از مهمترین اهداف شکل‌گیری این انجمن بود که در این مدت کوتاه توانست بخش اعظمی از این اهداف را تحقق بخشد.

اهدای سبد غذایی به 250 خانواده زندانیان

وی ادامه داد: به منظور ارائه خدمات بهتر و کاملتر به مددجویان، پس از شناسایی خانواده‌های زندانیان و تشکیل پرونده، انجمن با عضوگیری از خیرین نیک‌اندیش شهرستان، با اعطای کمک‌های نقدی، غیرنقدی و سبد کالایی اقدامات قابل توجهی در زمینه خدمت رسانی و محرومیت زدایی از این خانواده‌ها داشته است.

حسین‌زاده گفت: در این راستا انجمن حمایت از زندانیان ملارد از آغاز ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از 150 سبد کالایی به خانواده‌های تحت پوشش اهدا کرده‌است و بنابر برنامه‌ریزی‌ها مقرر شده است این تعداد تا پایان ماه مبارک به 250 مورد برسد، همچنین طی ماه گذشته به بیش از 100 خانواده تحت پوشش کمکهای نقدی ارائه شد.

جشن گلریزان ملارد با حضور علی دایی برگزار می‌شود

دادستان ملارد از برپایی جشن گلریزان همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) در این شهرستان خبر داد و گفت: بنابر برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، جشن گلریزان برای جمع آوری کمک‌های نقدی به منظور آزادی زندانیان غیرعمد، دیه و مهریه در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: علی دایی فوتبالیست مطرح کشورمان نیز چندی پیش با حضور در دادسرای ملارد برای حمایت از این جشن اعلام آمادگی کرد و قرار شده است به منظور غنای هرچه بیشتر جشن، این ورزشکار و چند تن از ورزشکاران دیگر در مراسم گلریزان ملارد حضور بهم رسانند.