228 هزار نفر در آبادی‌های استان البرز ساکن هستند
228 هزار نفر در آبادی‌های استان البرز ساکن هستند

شهریاریها :  کرج به نقل از روابط عمومی استانداری البرز،‌ علی تیرداد اظهار داشت: آبادی‌های استان البرز دارای 228 هزار و 142 نفر جمعیت است. وی اعلام کرد: در جریان استخراج نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1390 استان البرز که به صورت مرحله‌ای و پس از نهایی شدن و تائید و ابلاغ مرکز […]

شهریاریها :  کرج به نقل از روابط عمومی استانداری البرز،‌ علی تیرداد اظهار داشت: آبادی‌های استان البرز دارای 228 هزار و 142 نفر جمعیت است.

وی اعلام کرد: در جریان استخراج نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1390 استان البرز که به صورت مرحله‌ای و پس از نهایی شدن و تائید و ابلاغ مرکز آمار ایران در هر مرحله انجام می‌شود، جمعیت نهایی آبادی‌های استان البرز در دسترس قرار گرفت.

سرپرست اداره کل آمار و اطلاعات و GIS استانداری البرز افزود: تعداد خانوار و جمعیت آبادی‌ها به تفکیک شهرستان و بخش در دسترس قرار دارد که به زودی در اختیار فرمانداران، بخشداران و مسئولین ذیربط در استان قرار می‌گیرد.

تیرداد متذکر شد: با ارائه این آمار مسئولان می‌توانند به منظور بهنگام سازی اطلاعات جمعیتی روستایی، برای خدمات رسانی بیشتر برنامه‌ریزی کنند.

وی تصریح کرد: از مجموع 2 میلیون و 412هزار و 513 نفر جمعیت ساکن در استان البرز دو میلیون و 184 هزار و 371  نفر در نقاط شهری و 228 هزار و 142 نفر در مناطق روستایی استان ساکن هستند.