2 مدرسه خیرساز در رباط کریم احداث می‌شود
2 مدرسه خیرساز در رباط کریم احداث می‌شود

شهریاریها : عبدالرضا عسگری ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی دو مدرسه خیرساز در این شهرستان اظهار داشت: یکی از مهمترین دغدغه‌های ما در این شهرستان افزایش و توسعه مدارس است. وی ادامه داد: هر چه بیشتر بتوانیم مدارس را در این شهرستان با توسعه همراه کنیم می‌توانیم در مسیر توسعه و پیشرفت علم و دانش […]

13920209000495_PhotoAشهریاریها : عبدالرضا عسگری ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی دو مدرسه خیرساز در این شهرستان اظهار داشت: یکی از مهمترین دغدغه‌های ما در این شهرستان افزایش و توسعه مدارس است.

وی ادامه داد: هر چه بیشتر بتوانیم مدارس را در این شهرستان با توسعه همراه کنیم می‌توانیم در مسیر توسعه و پیشرفت علم و دانش در بین دانش‌آموزان گام برداریم.

این مسئول با بیان اینکه رفتن به سمت یک شیفته شدن مدارس در این شهرستان نیز یکی از مهمترین برنامه‌های ما است افزود: مشارکت خیران در ساخت مدارس می‌تواند اهداف و برنامه‌های ما را زودتر به تحقق برساند.

عسگری خاطرنشان کرد: خوشبختانه خیران در این شهرستان اقدامات خوبی را در زمینه ساخت مدارس داشته‌اند و هم‌اکنون نیز با کمک خیران دو مدرسه دیگر در این شهرستان کلنگ‌زنی شد که امیدواریم با تدابیر انجام شده هر چه سریعتر این مدارس به مرحله بهره‌برداری برسد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: یکی از این مدارس هنرستان تربیت‌بدنی و سالن ورزشی مجموعه ورزشی شهید امیری‌فر است که توسط یک خیر به نام حاج حسین واعظی امروز کلنگ آن به زمین زده شد.

وی ادامه داد: در این راستا و براساس تمهیدات اندیشیده شده کار احداث این پروژه به زودی آغاز خواهد شد.

*ساخت یک مدرسه در روستای حصار مهتر رباط کریم

این مسئول در ادامه از ساخت یک مدرسه 6 کلاسه در روستای حصار مهتر این شهرستان خبر داد و گفت: این مدرسه نیز با مشارکت یک خیر با نام خانم وثوقی در این روستا احداث خواهد شد.

وی افزود: این مدرسه در زمینی  به مساحت 5000 مترمربع می‌باشد که در آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

عسگری با اشاره به نقش تأثیرگذار خیران در ساخت مدارس در این شهرستان اظهار داشت: طی ماه‌های گذشته پنج مدرسه خیرساز در این شهرستان توسط خیران کلنگ‌زنی شده است.