19 معبر پرتردد شهریار آسفالت شد
19 معبر پرتردد شهریار آسفالت شد

شهریاریها : کارشناس فنی عمرانی شهرداری شهریار از توزیع آسفالت در 19 معبر اصلی و فرعی این منطقه با صرف اعتبار بالغ بر 50 میلیارد ریال خبر داد. علی امین پور در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر با بیان اینکه، اجرای این عملیات عمرانی طی 9 ماه ابتدای سال جاری تاکنون صورت […]

شهریاریها : کارشناس فنی عمرانی شهرداری شهریار از توزیع آسفالت در 19 معبر اصلی و فرعی این منطقه با صرف اعتبار بالغ بر 50 میلیارد ریال خبر داد.

علی امین پور در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر با بیان اینکه، اجرای این عملیات عمرانی طی 9 ماه ابتدای سال جاری تاکنون صورت گرفته است، افزود: برای اجرای این عملیات 45 هزار تن آسفالت استفاده شده است.

وی هدف از اجرای این عملیات عمرانی را ساماندهی زیرساخت های شهری همچنین تسهیل در تردد وسایل نقیله و عبور و مرور آسان شهروندان ذکر کرد و افزود: شهرداری اهتمام ویژه ای برای فراهم آوردن زمینه های آسایش و رفاه شهروندان دارد.

شهرداری اهتمام ویژه ای به رفع مشکلات شهروندان دارد

این مسئول با بیان اینکه، اجرای آسفالت از درخواستهای به حق شهروندان است، عنوان کرد: شهرداری با توجه به این مهم اهتمام ویژه ای برای تحقق حداکثری خواسته های شهروندی دارد.

امین پور در خصوص معابرآسفالت شده در سطح شهر بیان کرد: اجرای عملیات پخش آسفالت از کمربندی شادچای، جاده تهران تا محمدآباد، چهارراه محمد آباد، محور امیریه به ابراهیم آباد، بلوار رزمندگان، بلوار ورودی رضی آباد بالا، بلوار شهید رجایی امیریه و شهرک شاهد از جمله معابری است که تحت پوشش آسفالت قرار گرفته است.

تشدید آسفالت معابر شهریار طی 9 ماه گذشته

وی همچنین عنوان کرد: از دیگر معابری که طی 9 ماه گذشته تا کنون، آسفالت شده اند شامل دوربرگردان بلوار پلیس، خیابان 15 اندیشه، بلوار طالقانی اندیشه و کوچه فرهاد و فرشاد و شهید حاصلی افضل شهریار است.

این مسئول گفت: پیست اسکیت و تکمیل بلوار جویبارجویبار شمالی جنب آتش نشانی مرکزی، بلوار پلیس از میدان نماز تا دوربرگردان بهار، شهرک کاروان نیز از دیگر معابری است که در این مدت زمان آسفالت شده اند.

تا پایان سال 70 هزار تن آسفالت در معابر شهریار پخش می شود

کارشناس فنی عمرانی شهرداری شهریار افزود: بلوار پلیس از میدان نماز تا دوربرگردان بهار، بلوار رسول اکرم حد فاز یدان بسیج تا زیر گذر قائم، محوطه پایانه مسافربری شهریار و محوطه پارکینگ پارک فدک نیز تحت پوشش آسفالت قرار گرفته اند.

امین پور افزود: پیش بینی می شود تا پایان سال جاری 70 هزار تن آسفالت در سطح معابر شهر به نسبت اولویت توزیع شود.