17هزار تن میوه شب عید در استان تهران توزیع می شود
17هزار تن میوه شب عید در استان تهران توزیع می شود

گروه اقتصاد شهریاریها : رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: 17 هزار تن میوه شب عید شهروندان استان تهران ذخیره سازی شده است که در اختیار آنان قرار می گیرد. ˈیدالله صادقیˈافزود: این میوه ها شامل سیب و پرتقال است که با قیمت مصوب از دهه سوم اسفند در مناطق مختلف استان تهران […]

A0010752گروه اقتصاد شهریاریها : رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: 17 هزار تن میوه شب عید شهروندان استان تهران ذخیره سازی شده است که در اختیار آنان قرار می گیرد.

ˈیدالله صادقیˈافزود: این میوه ها شامل سیب و پرتقال است که با قیمت مصوب از دهه سوم اسفند در مناطق مختلف استان تهران توزیع می شود تا مردم با قیمت مناسب و به راحتی میوه های شب عید خود را تهیه کنند.

وی با اشاره به تقاضاهای مردمی برای برخی از کالاها در روزهای پایانی سال بیان کرد: افزایش شبکه های توزیع و اعمال طرح های نظارتی و کنترل از مهمترین راهکارها برای پاسخگویی مناسب به نیازهای مردمی است که در این زمینه برنامه ریزی های لازم برای تنظیم بازار و کاهش نگرانی های مردم در ایام پایانی سال انجام شده است.

صادقی ادامه داد: این اقدام برای جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت کالاهای مورد نیاز و بهره مندی آسان مردم به خصوص اقشار محروم جامعه انجام می شود.

وی بیان کرد: گوشت گرم با قیمت 10 درصد کمتر از بهای خرده فروشی در واحدهای صنفی در 26 نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در استان تهران عرضه می شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اظهار کرد: واردات گوشت برای جبران کسری داخل نیز انجام می شود که پس از فرآوری در نمایشگاههای عرضه مستقیم، سازمان میادین و فروشگاههای زنجیره ای در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

صادقی گفت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در مناطق مختلف استان تهران از 10 اسفند ماه در تمام شهرهای این استان آغز به کار می کند و تا 25 اسفند به فعالیت خود ادامه می دهد.

وی بیان کرد: کالاهای مورد نیاز مردم از جمله پوشاک، کیف و کفش، مواد پروتئینی و لبنی، آجیل و خشکبار در این نمایشگاه ها عرضه می شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: اجرای طرح نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی، ویژه نوروز که از اول اسفندماه در شهرهای استان تهران آغاز شده تا 15 فروردین ماه سال آینده ادامه می یابد.

صادقی افزود: براساس این طرح، ضمن نظارت کامل و دقیق بر تمام واحدهای صنفی و مراکز تولید، واردات و توزیع کالا، با افراد متخلف نیز طبق قانون برخورد می شود.