کل اخبار 215880 اخبار امروز : 0
ساعت :

‍ نخستین جشنواره بازی های کودکان (مینی المپیک) در شهرستان شهریار برگزار شد

شهریاریها : مصطفی رهگذر با بیان مطلب فوق افزود: در این جشنواره ورزشی که به همت کمیته بازی و ورزشهای کودکان و نوجوانان هئیت ورزشهای همگانی شهرستان شهریار برگزار شد؛ کودکان حرکات ورزشی جدید و خلاقانه را به صورت ایستگاهی با مربیان مربوطه انجام دادند. به گزارش خبرگزاری برنا تهران؛ وی با اشاره به فرهنگ […]

شهریاریها : مصطفی رهگذر با بیان مطلب فوق افزود: در این جشنواره ورزشی که به همت کمیته بازی و ورزشهای کودکان و نوجوانان هئیت ورزشهای همگانی شهرستان شهریار برگزار شد؛ کودکان حرکات ورزشی جدید و خلاقانه را به صورت ایستگاهی با مربیان مربوطه انجام دادند.

به گزارش خبرگزاری برنا تهران؛ وی با اشاره به فرهنگ حاکم بر زندگی امروزی خانواده ها و عدم تحرک کودکان خاطرنشان کرد: این المپیاد ورزشی با هدف مبارزه با فقر حرکتی و به منظور  ایجاد محیطی شاد و بانشاط در قالب آموزش مهارت های ورزشی، آموختن سواد حرکتی به کودکان و تقویت آمادگی جسمانی کودکان، آشنایی و آموزش انواع رشته های ورزشی،  فرهنگسازی اهمیت ورزش و تحرک کودک در خانواده ها و آموزش مهارت های روانی –تربیتی با مجریان صدا و سیما در مهد و پیش دبستانی نوگلان برگزار شد.

رهگذر  با اشاره به اینکه این برنامه با محوریت نهادینه کردن امر ورزش از سنین کودکی با طراحی یک شهر بازی ورزشی با ابزاری ساده برگزار شد افزود: سه ایستگاه آموزش مهارت های بنیادی شامل تعادل، جابجایی و دستکاری اشیاء و طراحی بازی های متنوع ورزشی برگزار و کودکان در قالب ایستگاههایی مشخص به ورزش و بازی مفرح پرداختند.

به گفته وی در پایان با هدف ایجاد انگیزه و یادبود حکم قهرمانی و جوایزی به کودکان شرکت کننده اهدا شد.

دکتر مصطفی رهگذر در پایان با قدردانی ویژه از زحمات سرکار خانم شکوری مسئول کمیته بازی و ورزشهای کودکان و نوجوانان هیات از همکاری کلیه افرادی که در برگزاری مناسب مینی المپیک نقش داشتند تشکر نموده و ابراز امیدواری کرد که این جشنواره ها به صورت منظم و مداوم با حضور سایر مهد کودک ها و حمایت اداره ورزش و جوانان و شهرداری ها و همچنین حامیان مادی و معنوی  برگزار شود تا باعث گرایش بیشتر خانواده ها به ورزش همگانی و افزایش سلامتی و شادابی جامعه شود.

https://static1.borna.news/servev2/easWGMcWZUHr/KxuoffTghAA,/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B7-%DB%B1%DB%B5_%DB%B2%DB%B1-%DB%B5%DB%B1-%DB%B5%DB%B4.jpg

ارسال دیدگاه

دیدگاه بسته شده است.

برو بالا