۶۵ معتاد کارتن خواب در ملارد جمع آوری شدند
۶۵ معتاد کارتن خواب در ملارد جمع آوری شدند

شهریاریها : فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از اجرای طرح پاکسازی و جمع آوری معتادان کارتن خواب در این شهرستان خبر داد.  سرهنگ برزو همتی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، با موضوع جمع آوری معتادان متجاهر و خطرناک جهت زیبا سازی […]

شهریاریها : فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از اجرای طرح پاکسازی و جمع آوری معتادان کارتن خواب در این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ برزو همتی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، با موضوع جمع آوری معتادان متجاهر و خطرناک جهت زیبا سازی چهره شهر و کاهش سایر جرائم اجرا شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد ادامه داد: طی اجرای این طرح در روز گذشته تعداد ۶۵ نفر از معتادان متجاهر و خطرناک توسط ماموران پلیس جمع آوری و به کمپ های ترک اعتیاد معرفی شده اند.

وی افزود: یکی از دغدغه ها و مطالبه های مردم در حوزه امنیت اجتماعی جمع آوری معتادان متجاهر و پاکسازی تفرجگاه ها ، اماکن عمومی و خیابان ها از وجود اینگونه افراد می باشد.

بالاترین مقام انتظامی شهرستان ملارد با تاکید بر اجرای این طرح در جهت تامین امنیت شهروندان، اضافه کرد: ایجاد فضایی امن برای زندگی، کسب و کار و تفریح مردم از طریق تعامل شهروندان با پلیس میسر خواهد شد.

همتی در پایان ضمن اعلام این مطلب که شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل کنند، گفت: سامانه ۱۹۷ پلیس نیز آماده دریافت هر گونه انتقاد و پیشنهاد و تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی از سوی شهروندان می باشد.