شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۳ تیر ۹۸

۱۴۰۳ آزاده سر افراز در استان تهران

به روز شده در ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

شهریاریها : جعفر مرتضوی اظهار داشت: روز ۲۶ مرداد سال ۶۹ پرستوهای مهاجری که از وطن دورمانده بودند بعد از سال‌ها صبر و استقامت و مقاومت به میهن اسلامی بازگشتند. پرچم‌داران پیام مقاومت و ایثار کشورمان به جهانیان بودند.

وی افزود: ما توفیق داریم برای آزادگان شهرستان‌های استان تهران در ۱۵ شهرستان همایش تجلیل از آزادگان به همراه لوح تقدیر و اهدای هدایایی به این بزرگواران را داشته باشیم.

مرتضوی تصریح کرد: اعزام آزادگان شهر قدس را به مشهد مقدس برنامه داریم و همچنین اعزام آزادگان شهرستان بهارستان را به شهر قم را هم خواهیم داشت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده‌های آزادگان را با حضور مسؤولان اجرایی شهرستان و ائمه جماعت را خواهیم داشت.

وی افزود: به مناسبت همین روز در تعدادی از شهرستان‌های استان تهران، آزادگان سرافراز و مسؤولان بنیاد شهید و امور ایثارگران سخنران قبل از خطبه‌های نماز جمعه خواهند بود.

این مسؤول گفت: در شهرستان دماوند همایش پیاده‌روی خانواده‌های آزادگان را خواهیم داشت که به همت اداره ورزش و جوانان و بنیاد شهید برگزاری می‌شود و در این مراسم از آزادگان سرافراز تجلیل می‌شود.

مرتضوی بیان داشت: در شهرستان‌های استان تهران ما توفیق خدمت به ۱۴۰۳ آزاده راداریم و مدال افتخاری است که بر دوش خود احساس می‌کنیم.

وی گفت: سلام‌وصلوات خدا بر آزادگان سرافراز که نام احراز را خدای متعال توسط بندگانش برای آن‌ها برگزید که در مسیر انقلاب اسلامی سال‌ها شکنجه را تحمل کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در پایان گفت: آزادگان با صبر و ایستادگی و مقاومت خود پیام انقلاب را به همه‌ی جهانیان رساندند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...