یک کشته و ۳ مصدوم بر اثر انفجار گاز در شهریار/ نجات کودک ۲ ساله از زیر آوار
یک کشته و ۳ مصدوم بر اثر انفجار گاز در شهریار/ نجات کودک ۲ ساله از زیر آوار

شهریاریها : ابراهیم تاجیک نوری معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران دقایقی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس استان تهران، اظهار داشت: در ساعت ۱۷:۱۰ امروز در منطقه‌ای در شهریار انفجار گاز رخ داد. وی ادامه داد: در این حادثه دو ساختمان به طور کامل تخریب و یک واحد ۵۰ درصد […]

شهریاریها : ابراهیم تاجیک نوری معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران دقایقی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس استان تهران، اظهار داشت: در ساعت ۱۷:۱۰ امروز در منطقه‌ای در شهریار انفجار گاز رخ داد.

وی ادامه داد: در این حادثه دو ساختمان به طور کامل تخریب و یک واحد ۵۰ درصد آسیب دید.

 معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: بلافاصله یک تیم تخصصی امداد و نجات در آوار و تیم تخصصی «سگ‌های زنده یاب» به محل حادثه اعزام شدند که در ابتدای این حادثه دو مصدوم با همکاری آتش‌نشانی از زیرآوار خارج شدند و توسط اورژانس به مراکز درمانی اعزام شدند.

تاجیک نوری با بیان اینکه تیم‌های اعزامی شامل ۱۶ نجاتگر کادر و داوطلب به همراه دو دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودروی کمکی در منطقه حادثه حضور داشتند،‌ بیان کرد: عملیات آوار برداری و نجات ادامه یافت تا دقایقی پیش یک کودک ۲ ساله زنده از زیر آوار خارج شدند.

وی با بیان این که متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد، گفت: در این حادثه متأسفانه یک نفر فوت کرده و به گفته مردم منطقه و تحقیقات ما همچنان یک نفر در زیر آوار‌ها وجود دارد که عملیات نجات و آواربرداری هم چنان ادامه دارد.