یک ورزشکار مشهور دیگر کشورمان مهاجرت کرد
یک ورزشکار مشهور دیگر کشورمان مهاجرت کرد
در ادامه مهاجرت ورزشکاران کشورمان که در میان آنها چند چهره مشهور و دارای عنوان قهرمانی ملی نیز وجود داشت، قهرمان سابق تیم ملی تکواندو هم به جمع آنها ملحق شد تا تازه ترین مهاجران باشد.

به گزارش شهریاریها،یوسف کرمی تکواندو کار کرجی و عضو سابق تیم ملی ایران در متنی در صفحه اینستاگرام از مردم ایران خداحافظی کرد. این ورزشکار قرار است  فعالیت حرفه ای خود را در کشور کرواسی ادامه دهد.

وی در متن خداحافظی خود  نوشت:« امروز ایران را به مقصد کرواسی ترک خواهم کرد، پاهایم می‌روند اما قلبم در اینجا خواهد تپید. در طول فعالیت‌های حرفه‌ای‌ام بارها برای مسابقات و مراسم گوناگون مسافرت کرده بودم،اما هیچ‌کدام مثل این‌بار برایم غم‌ناک نبودند. انگار تازه دارم می‌فهمم که چقدر به این خاک و آدم‌های نازنینش بدهکارم. شاگردهای خردسال باشگاهِ کوچک من گریه می‌کنند، مادران‌شان با گریه برایم دعا می‌خوانند و رفقایم همه بغض کرده‌اند. این‌بار رفتن برایم سخت شده است، دوست داشتم در کنار شاگردان خردسال خود بمانم، به مادران‌شان امید دهم و هم‌صدا با دوستانم بخندم. امروز من نخواهم رفت، پاهایم می‌روند اما قلبم همچنان در اینجا خواهد تپید. قلبم برای ایران و مردمانش خواهد تپید تا دوباره برگردم و تجربیات خود را در اختیار نسل‌های روشن فردا بگذارم. دوستتان دارم و همیشه به عشق شما زنده بوده‌ام.» با خروج یوسف کرمی، تکواندو کشورمان حالا بیشترین تعداد ورزشکاران را در زمینه مهاجرت داشته است. پیش از این کیمیاعلیزاده،علیرضا نصرآزادانی و چند نفر دیگر به دلایل مختلف ترجیح داده بودند در کشور دیگری فعالیت داشته باشند.