سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید برای من هر روز، روز مربی است. یحیی گل محمدی که به مناسبت روز مربی صحبت می کرد در این باره اظهار کرد: ابتدا از همه کسانی‌که با تبریک‌های خود من را شرمنده خود کردند تشکر می‌کنم. برای من هر روز روز مربی است چون با این بازیکنان هر […]

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید برای من هر روز، روز مربی است.

یحیی گل محمدی که به مناسبت روز مربی صحبت می کرد در این باره اظهار کرد: ابتدا از همه کسانی‌که با تبریک‌های خود من را شرمنده خود کردند تشکر می‌کنم. برای من هر روز روز مربی است چون با این بازیکنان هر روز کار می کنم. احساس می‌کنم هر روز کار بزرگی با وجود هواداران و چنین تیمی انجام می‌دهم.

وی افزود: این روز را به همکاران عزیزم تبریک می گویم که واقعا زحمت می کشند. آن ها با کمترین توقع مالی و کمترین میزان قرارداد تلاش می کنند. دستیارانم از صبح تا شب وقت و انرژی می‌گذارند تا رو به جلو پیش برویم. از تمام ارکان تیم که کمک می‌کنند تا پیشرفت کنیم تشکر می‌کنم. این روز متعلق به همکاران من است و برایشان آرزوی سلامتی می کنم.

او در پاسخ به این سوال که آیا اولین مربی خود را به خاطر می آورد یا خیر، گفت: اولین مربی من آقای علی رنجبر بودند که در محمودآباد فعالیت می کردند. جا دارد از او تشکر کنم و برایش آرزوی سلامتی دارم.