کشف 70 کیلو موادمخدر در بار فلفل
کشف 70 کیلو موادمخدر در بار فلفل

شهریاریها به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، مجیدرضا شیرزادی گفت: طی انجام تحقیقات نامحسوس و رصد کردن فعالیت قاچاقچیان موادمخدر، مأموران متوجه شدند که یک باند تهیه و توزیع موادمخدر قصد دارد یک محموله موادمخدر را از استان‌های جنوبی وارد استان البرز کنند. وی افزود: مأموران با انجام اقدامات و تحقیقات گسترده مشخصات خودرویی […]

13911126000291_PhotoA0شهریاریها به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، مجیدرضا شیرزادی گفت: طی انجام تحقیقات نامحسوس و رصد کردن فعالیت قاچاقچیان موادمخدر، مأموران متوجه شدند که یک باند تهیه و توزیع موادمخدر قصد دارد یک محموله موادمخدر را از استان‌های جنوبی وارد استان البرز کنند.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات و تحقیقات گسترده مشخصات خودرویی که قاچاقچیان قصد داشتند موادمخدر را به وسیله آن و در پوشش محصولات کشاورزی (گوجه‌فرنگی، بادمجان و فلفل سبز) به شهرستان کرج انتقال دهند را به دست آورند.

شیرزادی افزود: مأموران با تحت کنترل گرفتن محورهای مواصلاتی استان و حضور نامحسوس در سطح جاده‌های اصلی استان به محض ورود خودروی مذکور به حوزه استحفاظی فرماندهی انتظامی استان شناسایی و تحت محاصره نامحسوس قرار دادند تا اینکه پس از یک ساعت تعقیب نامحسوس خودروی مذکور در محل قرار برای تحویل بار به خریدار توقف کرد.

وی گفت: خریدار محموله موادمخدر با استفاده از یک دستگاه کامیون و تعداد 4 نفر دیگر از همدستان خود برای جابه‌جایی محصولات کشاورزی حاوی موادمخدر از کامیون حمل محموله به کامیون خود بر سر قرار حاضر شدند، فارغ از اینکه کلیه تحرکات و ترددهای آنها از ساعت‌ها پیش تحت کنترل مأموران قرار دارد.

شیرزادی اظهار داشت: سرانجام مأموران در یک اقدام ضربتی و کاملاً غافلگیرانه در حالی که قاچاقچیان در حال جابه‌جایی موادمخدر بودند هر 6 عضو اصلی این باند را دستگیر کردند و در بازرسی از بار محصولات کشاورزی موفق شدند مقدار 70 کیلو و 300 گرم موادمخدر از نوع تریاک که بسیار ماهرانه داخل بار فلفل سبز جاسازی شده بود را کشف کنند.

گفتنی است متهمان دستگیر شده به همراه خودروی توقیفی و موادمخدر کشف شده، با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.