شهریاریها به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری شهرستان قدس، حجت‌الله کرمی‌زند از دپوی 24 هزار کارتن لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش 15 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. فرمانده انتظامی شهرستان قدس اظهار کرد: در پی گزارش‌های واصله مبنی بر دپوی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در یکی از سوله‌های حاشیه این […]

کشف 24 هزار کارتن لوازم آرایشی قاچاق در شهرستان قدس

شهریاریهاشهریاریها به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری شهرستان قدس، حجت‌الله کرمی‌زند از دپوی 24 هزار کارتن لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش 15 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس اظهار کرد: در پی گزارش‌های واصله مبنی بر دپوی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در یکی از سوله‌های حاشیه این شهر، ماموران پلیس آگاهی مراتب را در دستور کار خود قرار داده و بلافاصله اکیپی به محل مورد نظر اعزام شد.

وی تصریح کرد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی به محل مذکور اعزام و در بازرسی از محل تعداد 24 هزار کارتن لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی که فاقد مجوز قانونی بوده کشف و در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و به همراه اموال مکشوفه به آگاهی دلالت داده شد. متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.