دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: کشته سازی در غرب استان تهران سناریویی از پیش طراحی شده بود.
کشته سازی در غرب استان تهران سناریویی از پیش طراحی شده بود

به گزارش شهریاریها ، علی شمخانی ظهر پنج شنبه با حضور در شهرستان شهریار ضمن دیدار از خانواده های جان باختگان اغتشاشات اخیر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در این شهرستان و در جمع خانواده های داغدیده قرار گرفتیم تا ضمن دلجویی از این عزیزان از آنها دیدار کنیم و به حرف های آنان گوش بدهیم.

شمخانی با بیان اینکه برای ما مسلم است که کشته سازی در این منطقه و غرب تهران یک سناریوی از پیش طراحی شده بوده است گفت: بیش از ۸۵ درصد از جانباختگان رخدادهای اخیر در شهرستانهای تهران در هیچیک از تجمعهای اعتراضی حضور نداشته اند و به صورت مشکوک با سلاحهای سرد و گرم غیر سازمانی کشته شده اند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی عنوان داشت: اعتراضات مردم اعتراضاتی واقعی و مبتنی بر مشکلات معیشتی بود و این مشکلات برای ما که مخلص و خدمتگزار مردم هستیم قابل استماع می باشد.

وی با اشاره به اینکه باید  از همه ظرفیت های ملی برای تسریع در انجام این وظیفه ملی استفاده شود اظهار داشت: وظیفه بود که به عنوان دغدغه رهبر و مسئولین جمهوری اسلامی در این منطقه حضور پیدا کنیم تا با مردم صحبت کنیم و آنچه که از این پس باید صورت بگیرد وظیفه ای است که دولت و بنیاد شهید و استانداران دارند که بدون فوت وقت و با سرعت با توجه به وضع زندگی مردم رسیدگی های لازم را انجام دهد.