شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۳۰ اردیبهشت ۹۸

کسب ۱۶ مدال توسط هوگوپوشان ملاردی در تورنمنت بلغارستان

به روز شده در ۲۳ آذر ۱۳۹۴

صیشهریاریها : علیرضا صیفوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران اظهار کرد: تیم باشگاه یاری شهرستان ملارد با هدایت محمدرضا یاری و حضور ۳۴ هوگوپوش در نخستین روز برگزاری مسابقات بین‌المللی تورنمنت بلغارستان موفق به کسب ۱۶ مدال رنگارنگ در رده سنی نونهالان و نوجوانان شد.

وی بیان کرد: در رده سنی نونهالان سید حسین حسین‌زاده، ادریس مهدی‌پور، محمد محمد‌نیا، محمد نصیری و اشکان صبا مدال خوش‌رنگ طلا را به گردن آویختند و قهرمان شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد تصریح کرد: در همین رده سنی محمدامین قدیانی موفق به کسب مدال نقره شد و محمدحسین هاشمی و مهدی سلطانی مدال برنز این سری از مسابقات را به گردن آویختند.

وی خاطرنشان کرد: در رده سنی نوجوانان مهدی بیات، امیرحسین محرمی، فردین نظرپور، امیررضا نیک‌سیرت و سهیل سیف‌اللهی مدال خوش‌رنگ طلا را به گردن آویختند و قهرمان شدند.

صیفوری ادامه داد: در همین رده سنی پدرام شریعتی موفق به کسب مدال نقره شد و نیما سلیمانی و مصطفی معماری مدال برنز این سری از مسابقات را به گردن آویختند.

وی گفت: محمد نصیری نیز به عنوان بهترین بازیکن نونهالان مسابقات بین‌المللی تورنمنت بلغارستان معرفی شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد در پایان متذکر شد: میثم قهرمانلو، داوود مسافر و اسماعیل اسماعیل‌پور به عنوان مربی و جواد سیف‌اللهی به عنوان سرپرست تیم یاری را در این سری از مسابقات همراهی می‌کنند.

 

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...