کسب سهمیه المپیک توسط ورزشکاران اسلامشهری
کسب سهمیه المپیک توسط ورزشکاران اسلامشهری
قدیرآرمیان گفت :دو ورزشکار اسلامشهری در رشته‌های کاراته و بوکس به عنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات ۲۰۲۰ توکیو شرکت می‌کنند.

به گزارش شهریاریها ،قدیر آرمیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلامشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در روزهایی که کشورمان در شرایط تلخی به خاطر شیوع ویروس کرونا به سر می‌برد، در اتفاقی شگفت انگیز دو ورزشکار اسلامشهری موفق شدند با غلبه بر حریفان خود سهمیه‌ی حضور در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو را به دست آورند.

آرمیان با تبریک این موفقیت به جامعه ورزش اسلامشهر افزود: سید شاهین موسوی بوکسور وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی ایران و فرزند با اخلاق اسلامشهری موفق شد دومین سهمیه المپیک ایران را در رقابت‌های بوکس گزینشی اردن کسب کند.

وی بیان داشت: موسوی بوکسور اسلامشهری تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در دور اول مسابقات بر حریف خود غلبه کرد و در دور دوم رقابت ها پس از باخت ناعادلانه مقابل بوکسور چینی در رقابت‌های گزینشی المپیک آسیا، تقریباً شانسی برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ نداشت که پس از حضور در جدول بازنده‌ها و شکست بوکسورهای ازبکستان و مغولستان، حضور خودش را در المپیک توکیو قطعی کرد.