تهیه‌کننده سریال «رعد و برق» از نامشخص بودن ادامه تصویربرداری این مجموعه به دلیل بحران کرونا در استان خوزستان خبر داد. به گزارش سینماسینما، داود هاشمی تهیه‌کننده سریال «رعد و برق» درباره آخرین وضعیت ساخت این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی بهروز افخمی که به دلیل بحران کرونا تصویربرداری آن متوقف شده بود، عنوان کرد: به […]

تهیه‌کننده سریال «رعد و برق» از نامشخص بودن ادامه تصویربرداری این مجموعه به دلیل بحران کرونا در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش سینماسینما، داود هاشمی تهیه‌کننده سریال «رعد و برق» درباره آخرین وضعیت ساخت این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی بهروز افخمی که به دلیل بحران کرونا تصویربرداری آن متوقف شده بود، عنوان کرد: به دلیل آنکه باید برای ادامه تصویربرداری به استان خوزستان سفر می‌کردیم و این استان فعلا نیز درگیر بحران کرونا و است و وضعیت مناسبی ندارد، هنوز ادامه کار میسر نیست.

وی ادامه داد: از آنجاکه تصویربرداری کار باید در مناطقی مانند گلستان، لرستان و خوزستان اتفاق بیفتد، تا ۱۰ روز آینده برای ادامه کار تصمیم‌گیری خواهد شد.

تهیه‌کننده «رعد و برق» عنوان کرد: در حال حاضر بهروز افخمی کارگردان این مجموعه فیلمنامه را بازنویسی می‌کنند.

هاشمی در پایان از اضافه شدن بازیگران جدید خبر داد و اظهار کرد: همچنین در حال مذاکره با بازیگران جدید هستیم که در ادامه راه قرار است به پروژه اضافه شوند.

«رعد و برق» سریال پربازیگری است که تمام مناطق سیل‌زده سال گذشته، در آن دیده می‌شود.

شهرام قائدی، مرتضی کاظمی، مهدی زمین‌پرداز، محمد مختاری، مزدک رستمی، حسن اسدی، ویدا موسوی، امیر موسوی، پوریا منجزی بازیگرانی هستند که تاکنون برای ایفای نقش‌ انتخاب شده اند.

سریال «رعد و برق» که به سفارش شبکه پنج سیما تهیه و تولید می‌شود، موضوع سیل را دستمایه قرار داده است.

منبع: صبا