کدام مراکز معاینه فنی پایتخت فردا باز است؟
کدام مراکز معاینه فنی پایتخت فردا باز است؟
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران توضیحاتی درباره فعالیت برخی مراکز معاینه فنی در فردا (پنجشنبه) همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) ارائه داد.

به گزارش شهریاریها به نقل از مرکز معاینه فنی شهر تهران، حسین مقدم در این باره گفت: به منظور خدمت رسانی به شهروندان مراکز معاینه فنی آبشناسان، الغدیر، خاوران، امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحدهاس سیار نوبنیاد و گیلان در روز پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ از ساعت هفت صبح تا ۱۴ فعال است.

وی ادامه داد: شهروندان جهت آگاهی از آدرس این مراکز می توانند به سایت رسمی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران مراجعه کنند.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی در ارتباط با وضعیت مراجعات به مراکز نیز گفت: در حال حاضر مراکز در شرایط عادی و فاقد صف است و مراجعان در کمترین زمان می‌توانند از خدمات مراکز استفاده کنند.

به گزارش ایرنا، باتوجه به تغییر ساعات کاری مراکز معاینه فنی، شهروندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی ستاد معاینه فنی inspection.tehran.ir و یا تماس با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ از آخرین وضعیت فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران مطلع شوند.

شهر تهران از ظرفیت ۵۴ خط معاینه فنی مختص خودروهای سبک در ۱۶ مرکز معاینه فنی ثابت و هفت واحد سیار تک خطه و همچنین سه مرکز معاینه فنی تک خطه مختص خودروهای سنگین برخوردار است.