کاشت بیش از ۲۰۰هزار بوته گل فصلی بهاره در شهر شهریار
کاشت بیش از ۲۰۰هزار بوته گل فصلی بهاره در شهر شهریار
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهریار با اشاره به عملیات گسترده کاشت گلهای فصلی در نقاط مختلف شهر گفت: ۲۰۰هزار بوته گل فصلی در سطح شهر شهریار کاشته شده است.

به گزارش شهریاریها ،احمد افتخاری توجه به حوزه سیمای شهر را یکی از وظایف سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری عنوان کرد و در این باره اظهار داشت: سیما و منظر شهر به هر اندازه که زیبا باشد باعث نشاط و شادابی روحیه شهروندان می‌شود که در همین راستا، عملیات گسترده کاشت گل های فصلی در پارک‌ها، بلوارها، میادین و ادارات مختلف شهر در دستور کار این مجموعه قرار گرفت.

وی ادامه داد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهریار از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار بوته گل فصلی از نوع بنفشه، مینا چمنی، اطلسی و… را در سطح شهر جهت زیبایی شادابی شهروندان کاشته است و تلاش دارد در این حوزه رضایت شهروندان را در حد مطلوبی کسب نماید.

 

افتخاری به برنامه‌های امسال روز درختکاری نیز اشاره کرد و گفت: برنامه کاشت و توزیع نهال در روز درختکاری امسال برخلاف سال‌های گذشته به جهت شیوع ویروس کرونا با محدودیت مراسم و تجمعات همراه بود که در همین راستا در روز درختکاری ۱۰ هزار اصله درخت در شهریار کاشت و توزیع شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهریار عنوان داشت: خوشبختانه شهردار شهریار نگاه ویژه ای به حوزه فضای سبز شهری دارد و نتایج این دید روشن و ارزشمند را شهروندان محترم در طرح و برنامه‌های آتی شهر به وضوح مشاهده خواهند کرد.