پیکر کودک غرق شده در رودخانه « شادچای» شهریار پیدا شد
پیکر کودک غرق شده در رودخانه « شادچای» شهریار پیدا شد

شهریاریها : شهردار صباشهر از پیدا شدن پیکر کودک غرق شده در رودخانه « شادچای» خبر داد. مسعود کرم زاده، از پیدا شدن پیکر کودک غرق شده در رودخانه « شادچای» شهریار خبر داد و افزود: پس از پنج روز جستجو گروه های تجسس هلال احمر، ساعتی قبل پیکر این کودک حوالی اتوبان ساوه پیدا […]

شهریاریها : شهردار صباشهر از پیدا شدن پیکر کودک غرق شده در رودخانه « شادچای» خبر داد.

مسعود کرم زاده، از پیدا شدن پیکر کودک غرق شده در رودخانه « شادچای» شهریار خبر داد و افزود: پس از پنج روز جستجو گروه های تجسس هلال احمر، ساعتی قبل پیکر این کودک حوالی اتوبان ساوه پیدا شده است.

وی افزود: پیکر این کودک در حال انتقال به پزشکی قانونی است.

بر اساس این گزارش ساعت ۱۵:۳۰ روز دوشنبه اول خرداد ماه یک کودک شهریاری به نام « یوسف حسینی» در محدوده « صباشهر» به داخل رودخانه « شادچای» سقوط کرد و تلاش نجاتگران هلال احمر شعب شهرستان های شهریار، اسلامشهر و رباط کریم در ۵ روز گذشته برای یافتن این کودک با انواع تجهیزات و نیز استفاده از سگ های جستجوگر ادامه داشت.

در این عملیات جستجو یک تیم ۵ نفره واکنش سریع از امداد و نجات هلال و احمر استان تهران، ۷ نفر نجاتگر کادر از شعبه رباط کریم به همراه  یک دستگاه تویوتا کمک دار و یک قلاده سگ، ۳ تیم از شهریار بهمراه ۲ قلاده سگ، یک تیم از اسلامشهر در قالب ۶ نفر نجاتگر عملیات جستجو را از انتهای رودخانه « شادچای» در حوزه استان تهران شروع و به سمت بالا دست جستجو را ادامه دادند.

رود « شاه‌چای» شاخه‌ای از رودخانه کرج است.

این رودخانه از استان البرز و شهرستان کرج آغاز شده و وارد استان تهران می شود و پس از عبور از شهرستان‌های شهریار و اسلامشهر به استان قم وارد شده و به دریاچه نمک قم می‌ریزد.