شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ خرداد ۹۸

پول ایران بعد از ونزوئلا بی‌ارزش‌ترین پول است

به روز شده در ۴ شهریور ۱۳۹۷

شهریاریها :سید قاسم جاسمی گفت: آقای کرباسیان شما از خط قرمزها عبور کردید، ارزش پول ملی ما یک به فروریخته است و پول ملی ما بعد از ونزوئلا به بی ارزش ترین پول جهان تبدیل شده است .

 به گزارش خبرآنلاین، وی که در موافقت با مسعود کرباسیان، وزیر امور اقتصادی و دارایی سخن می گفت، افزود: نرخ تورم را حدود بیست درصد اعلام می کنید در حالی که نرخ تورم واقعی ۲۰۰ درصد است .

 نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین با تاکید بر اینکه اگر فرماندهان ناکارآمد باشند، تلفات بالا می رود، گفت: در الان در جنگ اقتصادی هستیم و طبیعی است که تلفات جنگ با وجود فرماندهان ناکارآمد بالا می رود از این رو باید تجدید نظری اساسی در موضوع داشته باشیم . وی با تاکید بر اینکه خسارات غیر قابل جبرانی به مردم ایران وارد شده است ، ادامه داد: وقتی آمریکا از برجام خارج شد و جنگ اقتصادی علیه ایران آغاز گردید باید اقداماتی را برای مقابله با این وضعیت در دستور کار قرار می دادیم اما واقعا در این شرایط که خون مردم در شیشه رفته است، می شود با آمریکا مقابله کرد؟

وی تاکید کرد: متاسفانه اقداماتی که شما در وزارت امور اقتصادی و دارایی انجام دادید ثروتمندترها را ثروتمند تر کردید و بی بضاعت ها را ضعیف تر، طوری که برای شام شبشان محتاج هستند .

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...