شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

پلمپ ۷۰ عکاسی و چاپخانه غیرمجاز در شهرستان شهریار

به روز شده در ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

شهریاریها : عیسی وحدت جوان رئیس اتحادیه عکاسان و چاپخانه‌داران شهرستان شهریار از طرحی دوروزه در خصوص پلمپ ۷۰ عکاسی و چاپخانه غیرمجاز در شهرستان شهریار خبرداد.

 وحدت جوان رئیس اتحادیه عکاسان و چاپخانه‌داران شهرستان شهریار طی گفت‌وگو با خبرنگار فارس، گفت: طی اخطاریه‌هایی که مدت ۶ماه گذشته به واحدهای غیرمجاز در شهرستان شهریار ابلاغ‌شده، با بی‌توجهی پاره‌ای از این مراکز روبه‌رو گردیده بود.

رئیس اتحادیه عکاسان و چاپخانه داران شهریار افزود: طی طرحی دو روزه که با همراهی اتاق اصناف شهرستان شهریار و اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران صورت گرفت، کلیه مراکزی که در راستای قانون‌مند شدن اقدامی را انجام نداده بودند، مورد توجه این طرح قرار گرفتند و جهت اعمال شرایط قانونی پلمپ و به اداره اماکن شهرستان شهریار معرفی گردیدند.

وی ادامه داد: با توجه به گستردگی جغرافیایی شهرستان شهریار و رشد قارچ‌گونه مراکز غیرمجاز در اصنافی همچون عکاسی‌ها و چاپخانه‌ها، نظارت در تمامی نقاط شهر کاری بس دشوار و دور از انتظار است؛ اما اگر شهروندان در ابتدای عقد قراردادهای کاری خود با مراکز نام‌برده شده، از دارا بودن مجوزهای مربوطه اطمینان حاصل کنند و با رؤیت نسخه‌های اصلی مدارک مربوطه به عقد قرارداد اقدام کنند. در صورت بروز مشکلی در این حوزه، حتماً از طریق اتحادیه مربوطه قابل‌ پیگیری خواهد بود.

وی در آخر گفت: گفتنی است که اکثر مشکلات و شکایات مردم از مراکزی است که هیچ‌گونه اقدامی در راستای قانون‌مند شدن ندارند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...