پلمب کوره ذوب باطری های سرقتی خودرو در شهرستان قدس
پلمب کوره ذوب باطری های سرقتی خودرو در شهرستان قدس

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و پلمب کوره ذوب باطری های سرقتی خودرو در شهرستان قدس خبر داد.  شهریاریها ، سردار “محسن خانچرلی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: به دنبال کسب خبری مبنی بر انتقال تعدادی از باطری های سرقتی دکل های مخابراتی به یک کوره ذوب فلزات، کارآگاهان پلیس […]

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و پلمب کوره ذوب باطری های سرقتی خودرو در شهرستان قدس خبر داد.

 شهریاریها ، سردار “محسن خانچرلی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: به دنبال کسب خبری مبنی بر انتقال تعدادی از باطری های سرقتی دکل های مخابراتی به یک کوره ذوب فلزات، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قدس به محل مورد نظر اعزام شده و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند .

وی با اشاره به اینکه این کارگاه به صورت غیر قانونی در داخل معادن شن و ماسه متروکه دایر شده بود، افزود: مأموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضائی وارد کارگاه شده و ۹ نفر را نیز دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از این کارگاه یک هزار و ۵۰۰ عدد انواع باطری و ۱۰ تن شمش سرب کشف کردند، ادامه داد: صاحب این کارگاه اقدام به ذوب انواع باطری های سرقتی خودرو و موتورسیکلت و تولید شمش های سرب به صورت غیرمجاز می کرد.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به پلمب این کارگاه، خاطرنشان کرد: دایر کنندگان این کارگاه غیرمجاز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.