پسران شهریار کاپ قهرمانی تکواندو جام توابع نوجوانان رابه خانه بردند

شهریاریها :در پایان مسابقات تکواندو قهرمانی جام توابع نوجوانان پسر استان تهران، تیم شهریار جام قهرمانی را بدست آورد، شمیرانات عنوان نایب قهرمان و شهرقدس مقام سومی را تصاحب کردند. رقابتهای قهرمانی جام توابع پسران پایتخت، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادواره شهید هسته ای مصطفی احمدی روشن،با حضور ۱۵۹ هوگوپوش در قالب […]

شهریاریها :در پایان مسابقات تکواندو قهرمانی جام توابع نوجوانان پسر استان تهران، تیم شهریار جام قهرمانی را بدست آورد، شمیرانات عنوان نایب قهرمان و شهرقدس مقام سومی را تصاحب کردند.

رقابتهای قهرمانی جام توابع پسران پایتخت، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادواره شهید هسته ای مصطفی احمدی روشن،با حضور ۱۵۹ هوگوپوش در قالب ۱۹ تیم در خانه تکواندو فدراسیون به میزبانی هیات تکواندو شهرستان شمیرانات برگزار شد .
در پایان این رقابتها، تیم شهریار با کسب ۵۹ امتیاز عنوان قهرمانی را بدست آورد،شمیرانات با کسب ۴۹ امتیاز نایب قهران شد،شهرقدس با ۴۵ امتیاز سومی را به خود اختصاص داد و اسلامشهر با ۴۴ امتیاز در جایگاه چهارم ایستاد.
در این رقابتها ۱۹ تیم از توابع استان تهران چهاردانگه، رباط کریم، باقرشهر، پیشوا، شمیرانات الف و ب، شهرری الف و ب، اسلامشهر، قرچک، پاکدشت، شهر قدس الف و ب، رودهن، بهارستان، ورامین و دماوند الف و ب حضور داشتند .
نفرات برتر اوزان دهگانه:
وزن یک:
مقام اول: علیرضا حاتمی(شهریار)
مقام دوم: محمد رامشینی (پاکدشت)
مقام سوم: جواد قربان نژاد (بهارستان) و محمد حسین مهراسبی(شهرری)
وزن دوم:
مقام اول: امیر محمد امیر محمدی(اسلامشهر)
مقام دوم: ارسلان فتحی(شمیرانات)
مقام سوم: امیر حسین عباس آباد(شهرقدس) و نیما ادیبان (شهریار)
وزن سوم:
مقام اول: علی نور محمدی(شمیرانات)
مقام دوم: محمد رضا حسینی(باقر شهر)
مقام سوم: سینا سامانلو (شهریار)و دانیال تاجیک(پیشوا)
وزن چهارم:
مقام اول: مهدی رحیمی(شهرقدس)
مقام دوم: علی شعبان زاده (اسلامشهر)
مقام سوم: کمیل نوری (شمیرانات) و مهدی شیرازی(ورامین)
وزن پنجم:
مقام اول: محمد محمدنیا (ورامین)
مقام دوم: شهاب یوسفی(بهارستان)
مقام سوم: امین رستمی (شهر قدس) و عبدی ( چهاردانگه)
وزن ششم:
مقام اول: علیرضا بختیاری(شهرری)
مقام دوم: سجاد بی نیاز (رودهن)
مقام سوم: محمد یوسفیان (پردیس) و ابوالفضل شفیعی ثابت(بهارستان)
وزن هفتم:
مقام اول: پوریا مغانلو(شهریار)
مقام دوم: یوسف کاشی زاده ( شهرری)
مقام سوم: امیررضا اخگری(شمیرانات) و امیر حسین خالقی( شهرقدس)
وزن هشتم:
مقام اول: سید جواد حسینی( شهریار)
مقام دوم: مهدی شاوردی( ورامین)
مقام سوم: مهدی فتحی ( شمیرانات) و علی نوری (بهارستان )
وزن نهم:
مقام اول: حمید رضا بدری( شهر قدس)
مقام دوم: محمد امین کاووسی ( شمیرانات)
مقام سوم: متین امیر محمدی ( بهارستان ) و امیر محمد خدایی( پردیس)
وزن دهم:
مقام اول: علی حلیمی ( اسلامشهر)
مقام دوم: رضا نوری زاده ( شهریار)
مقام سوم: علیرضا لطفی ( پیشوا) و محمد حسین هاشمی (شمیرانات)