وزش باد شدید فردا در تهران/رگبار و رعد و برق در شرق و غرب کشور
وزش باد شدید فردا در تهران/رگبار و رعد و برق در شرق و غرب کشور

شهریاریها : سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی کرده است که فردا در دامنه‌های جنوبی البرز از جمله تهران باد شدیدی می‌وزد و در شرق و غرب کشور رعد و برق و رگبار رخ می‌دهد. مدیرکل پیشبینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: براساس آخرین داده های هواشناسی امروز با عبور […]

we1شهریاریها : سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی کرده است که فردا در دامنه‌های جنوبی البرز از جمله تهران باد شدیدی می‌وزد و در شرق و غرب کشور رعد و برق و رگبار رخ می‌دهد.

مدیرکل پیشبینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: براساس آخرین داده های هواشناسی امروز با عبور موج تراز میانی جو در برخی از مناطق غربی و شرقی کشور رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد رخ خواهد داد.

احد وظیفه افزود:  بعد از ظهر فردا در برخی مناطق دامنه های جنوبی البرز، غرب و بتدریج نواحی مرکزی  کشور افزایش ابر رگبار و رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

به گفته وی، روز جمعه با تقویت سامانه بارشی در غرب کشور، بارش در غرب، مرکز و برخی مناطق شمال شرق کشور ادامه خواهد داشت.

همچنین امروز شرایط برای تشکیل توده گرد و خاک و انتقال آن به غرب و جنوب غرب کشور مهیاست و فردا پنج شنبه در دامنه های جنوبی البرز نیز در بعضی ساعات وزش باد شدید رخ خواهد داد که از جمله برای آسمان تهران در این روز وزش باد شدیدی پیش بینی می شود.

سازمان هواشناسی کشور هوای پایتخت را امروز قسمتی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش‌بینی کرده و بیشترین و کمترین دمای هوای تهران ۳۰ و ۱۹ درجه سانتیگراد اعلام کرده است.