مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ به احتمال تعویق مجدد لیگ برتر فوتبال بیستم واکنش نشان داد. سهیل مهدی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص اینکه آیا احتمال تعویق مجدد لیگ برتر فوتبال به خاطر شیوع ویروس کرونا وجود دارد یا خیر، اظهار داشت: ما تابع دستورات نظام سلامت هستیم. فعلا براساس دستور دریافتی و مطابق […]

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ به احتمال تعویق مجدد لیگ برتر فوتبال بیستم واکنش نشان داد.

سهیل مهدی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص اینکه آیا احتمال تعویق مجدد لیگ برتر فوتبال به خاطر شیوع ویروس کرونا وجود دارد یا خیر، اظهار داشت: ما تابع دستورات نظام سلامت هستیم. فعلا براساس دستور دریافتی و مطابق زمان و تقویم، مسابقات را پیگیری می‌کنیم و تاریخ شروع لیگ تا این لحظه ۱۶ آبان است، اما بدیهی است که مثل سنوات قبل تابع تصمیمات مدیریت بهداشت هستیم و هر تصمیمی که بگیرند ما طبق همان عمل می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر یک درصد مسابقات دوباره به تعویق بیفتد، سازمان لیگ برای برنامه‌ریزی آینده مسابقات به مشکل نمی‌خورد؟، گفت: با تعویق مجدد مسابقات صد درصد برای برنامه‌ریزی مجدد به مشکل می‌خوریم. فشار نزدیکی بازی‌ها و برگزاری مسابقات تیم‌ها را اذیت می‌کند. یکسری از تیم‌ها تدارک سفر، هتل و هواپیما برای مسابقات این هفته دیدند و هزینه کردند و حتی برنامه‌های تمرینی تیم‌ها هم تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در پایان خاطرنشان کرد: قطعا در بلندمدت هم روی تیم‌ها، هم مسئولان و هم روی تیم ملی فشار زیادی به وجود می‌آید. با توجه به برگزاری بازی‌های فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا که مشخص نیست امسال چطور و چه زمانی برگزار می‌شود و در پیش بودن بازی‌های انتخابی جام جهانی برای تیم ملی، قطعا برای برنامه‌ریزی دچار مشکل می‌شویم و همه اینها به ضرر فوتبال است.