هویت صنعتی شهرک‌های صنعتی شهرقدس حفظ شده است
هویت صنعتی شهرک‌های صنعتی شهرقدس حفظ شده است
شهردار قدس گفت: هویت صنعتی شهرک‌های صنعتی شهرقدس حفظ شده است.

به گزارش شهریاریها ، مسعود مختاری عصر سه شنبه در جلسه با مدیر فنی و امور پیمان شهرک صنعتی و اعضای هیئت مدیره شهرک‌های صنعتی شهرستان قدس اظهار داشت: بخشی نگری آسیب زا و موجب کاهش میزان رضایتمندی عمومی می‌شود، بر همین اساس این شهرداری تمام تلاش خود را داشته تا خدمات خود را به دور از بخشی نگری انجام دهد.

وی ادامه داد: شهرک‌های صنعتی شهر قدس به جهت محل قرار گیری تا هم اکنون از خدمات این شهرداری برخوردار بوده‌اند البته چالش‌هایی در این میان وجود دارد اما وظیفه شهرداری تا هم اکنون بر مبنای قانون به بهترین نحو صورت گرفته و همچنان ادامه خواهد داشت.

شهردار قدس با بیان اینکه هویت صنعتی در تمام ابعاد در شهرک‌های صنعتی شهر قدس حفظ شده است، افزود: از مجموعه شهرک‌های صنعتی این انتظار وجود دارد در تأمین سرانه‌ها که وظیفه‌ای بر دوش این مجموعه است اقدامات لازم را به نحو مطلوبی انجام دهند.

مختاری با تاکید بر این موضوع که شهرداری نگاه خود را به خدماتی که ارائه می‌دهد همیشه به این امر معطوف داشته تا پیوست‌های مرتبط در حوزه صنعت، محیط زیست و … را دارا باشد، گفت: یکی از اموری که جدیت در انجام آن را در همه حال مد نظر داشته‌ایم بحث عدم تغییر هویت صنعتی بودن شهرک‌های صنعتی در تمام ابعاد است.

شهردار قدس افزود: خدماتی که انجام شده در حوزه‌های مختلف همه با نگاه شاکله اصلی شهرک صنعتی تطبیق داشته و این موارد را در نام گذاری‌های معابر، نقش نگاره‌ها و دیوار نویسی ها، ایجاد المان‌ها می‌توان مشاهده کرد.

وی عنوان داشت: هویت صنعتی در تمام ابعاد در شهرک‌های صنعتی شهر قدس حفظ شده است و همچنان این مهم ادامه دار خواهد بود، البته این انتظار از مجموعه هیئت مدیره شهرک‌های صنعتی وجود دارد که آنها نیز این موضوع را در همه حال مد نظر داشته باشند و در تأمین سرانه‌ها که وظیفه‌ای بر دوش این مجموعه است اقدامات لازم را به نحو مطلوبی رعایت کنند تا همتراز با خدمات موجود و افزایش حضور صنایع این خدمات پیشرفت داشته باشد.