هوا ۱۰ درجه خنک می‌شود/ بارندگی از فردا شب در تهران
هوا ۱۰ درجه خنک می‌شود/ بارندگی از فردا شب در تهران
سازمان هواشناسی اعلام کرده فردا ابتدا در استان‌های ساحلی خزر و سپس روز دوشنبه در نیمه شمالی کشور شاهد کاهش هفت تا ۱۰ درجه‌ای هوا خواهیم بود.

به گزارش شهریاریها ، مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: فردا یکشنبه در استان‌های واقع در شمال غرب، برخی نقاط جنوب غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی بارش برف و باران و وزش باد شدید موقت پیش بینی شده و در استان‌های ساحلی خزر، بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات و مناطق کوهستانی بارش برف دور از انتظار نخواهد بود.

صادق ضیائیان افزود: فردا همچنین در برخی از نقاط استان خوزستان احتمال پدیده گرد و خاک نیز وجود دارد.

به گفته وی روز دوشنبه بارش در استان‌های واقع در نیمه شمالی کشور رخ خواهد داد.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: فردا ابتدا در استان‌های ساحلی خزر و سپس روز دوشنبه در نیمه شمالی کشور شاهد کاهش هفت تا ۱۰ درجه‌ای هوا خواهیم بود.

وی یادآور شد: از بعدازظهر فردا و روز دوشنبه در نیمه شرقی کشور وزش باد شدید پیش بینی می‌شود که در برخی از نقاط شرق و جنوب شرق با گرد وخاک همراه خواهد بود.

ضیائیان افزود: دریای خزر از بعدازظهر فردا تا سه شنبه و خلیج فارس در روزهای دوشنبه و سه شنبه و تنگه هرمز در روز سه شنبه مواج است.

هوای تهران فردا ابری در بعد ازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد و فردا شب بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق پیش بینی شده و روز دوشنبه در تهران شاهد بارش باران و مه رقیق، گاهی رگبار و رعد و برق و در بعضی ساعات وزش باد شدید خواهیم بود.

کمترین دمای هوای پایتخت فردا ۸ درجه سانتیگراد است که پس فردا به دو درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.