برنامه خونه زندگی با رویکرد تحکیم بنیان خانواده و با محوریت آموزش مهارت های زندگی و همسرداری هر روز زنده از رادیو پخش می شود که شامل آیتم های درمانگاه مهر، کتابخانه و … است. به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت،سارا شریفی، یکی از تهیه کنندگان برنامه خونه زندگی می گوید: برنامه خونه زندگی […]

 

برنامه خونه زندگی با رویکرد تحکیم بنیان خانواده و با محوریت آموزش مهارت های زندگی و همسرداری هر روز زنده از رادیو پخش می شود که شامل آیتم های درمانگاه مهر، کتابخانه و … است.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت،سارا شریفی، یکی از تهیه کنندگان برنامه خونه زندگی می گوید: برنامه خونه زندگی به تهیه کنندگی من و مسعود حسنی پخش می شود. این برنامه با رویکرد تحکیم بنیان خانواده از رادیو سلامت پخش می شود و تلاش دارد تا به دور از شعارزدگی پیام های صحیح را در قالب بازی و نمایش به مخاطبان ارائه بدهد.
وی ادامه می دهد: این برنامه با ساختار نمایشی و با رویکرد ارشادی، تربیتی و آموزشی و با هدف تحکیم بنیان خانواده و با محوریت موضوعی آموزش مهارتهای زندگی، همسرداری، فرزندپروری، مدیریت اقتصاد خانواده، و فرزندآوری به صورت زنده هر روز به غیر از جمعه ها از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه تهیه و پخش می شود که موثرترین فرد در این برنامه گروه بازیگری است که شامل مسعود خواجه وند، محیا اسناوندی، سعیده فرضی و محمد احدی است. برنامه شامل آیتم های متنوع از جمله درمانگاه مهر (پرسش و پاسخ پزشکی مردم)، کتابخانه (معرفی کتاب)، نکات زندگی سالم، آشپزخانه، دکوراسیون و نکات خانه داری است.
این تهیه کننده می افزاید: در روزهای آتی به موضوعاتی همچون تعامل بین مربیان و والدین چه تاثیری بر تربیت فرزندان دارد؟ آیا روان زخم ها بر روابط اعضای خانواده تاثیر دارد؟ شادی و صمیمت در خانواده و … می پردازیم.