شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۳ تیر ۹۸

همایش کوهپیمایی خانوادگی به مناسبت هوای پاک در شهریار برگزار شد

به روز شده در ۲۸ دی ۱۳۹۷

شهریاریها : به مناسبت فرا رسیدن روز ملی هوای پاک، همایش کوهپیمایی و طبعیت گردی خانوادگی با مشارکت بیش از ۴۰۰ نفر از شهروندان شهرستان شهریار در منطقه تاریخی تخت رستم روستای قجر وحیدیه و با حضور مهندس طاهری فرماندار، سلامت بخش شهردار وحیدیه، صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان، ستایش راد رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان شهریار، رئیس دفتر نماینده شهریار در مجلس شورای اسلامی و برخی از دیگر مسئولین هیاتهای ورزشی شهرستان برگزار شد.

مصطفی رهگذر در حاشیه این مراسم ضمن خیرمقدم گویی و تشکر از حضور پرشور شهروندان با بیان اینکه برگزاری این همایش‌ها به صورت فراگیر و خانوادگی برای داشتن یک زندگی سالم، پر شور و اجتماعی بسیار لازم است گفت: حضور خانواده ها در مشارکت‌های اجتماعی و ورزشی باعث آرامش محیط و تلطیف فرهنگ عمومی شده و از بروز ناهنجاریهای اجتماعی جلوگیری می‌کند .

رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان شهریار افزود؛ ترویج تفکر پر رنگ کردن نقش خانواده‌ها در مشارکت‌های اجتماعی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، افزود: با توجه به اینکه ورزش کوهپیمایی و طبعیت گردی تاثیرات مثبت و به سزایی در سلامت روح، جسم و سبک زندگی انسان‌ها دارد، ترویج این تفکر موجب کاهش آسیب ها و ناهنجاری‌های فرهنگی و اجتماعی خوهد شد و موجب افزایش نشاط عمومی جامعه میگردد.

این همایش کوهپیمایی که با نرمش صبحگاحی آغاز و پس از پیمایش گروهی مسیر در انتها در محل دکور تاریخی سریال ملک سلیمان ختم گردید به تعدادی از شرکت کنندگان به قیدقرعه جوایزی نظیر کارت هدیه و وسایل ورزشی به رسم یاد بود اهداء گردید.
همچنین در این برنامه بیانیه ای در حمایت از محیط زیست و هوای پاک خوانده شد.

این مقام مسئول ضمن تشکر از همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان، شهرداری شهریار، شهرداری وحیدیه، اداره محیط زیست، اداره میراث فرهنگی و گردشگری، جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار در برگزاری این همایش کوهپیمایی خاطر نشان کرد؛ ترویج ورزش های همگانی نظیر کوهپیمایی و طبعیت گردی در راستای ایجاد سلامت روح افراد و نشاط اجتماعی بسیار ضروری است و روز هوای پاک فرصتی برای تامل بیشتر در اهمیت نقش حیاتی در حفظ محیط زیست و داشتن زمین پاک در بین آحاد جامعه خواهد داشت.

رهگذر در خاتمه این مراسم از زحمات و تلاش های مستمر حسن رهنما مسئول کمیته ورزشهای طبیعی هیات ورزشهای همگانی شهرستان شهریار تقدیر به عمل آورد.

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...