همایش مسئولان حراست‏ فرمانداری‏ها و شهرداری‏های استان تهران آغاز شد
همایش مسئولان حراست‏ فرمانداری‏ها و شهرداری‏های استان تهران آغاز شد

شهریاریها : چهل و هشتمین دوره آموزشی مسئولان حراست فرمانداری‏ها و شهرداری‏های استان تهران در فرمانداری شهرستان دماوند آغاز شد. نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند در این همایش گفت: یکی از ویژگی‏های عصر کنونی سازمانی شدن امور است. سعید افشارنادری ادامه داد: وظایف، کارکردها و مأموریت‏های انسان‏ها در زندگی اجتماعی توسط سازمان‏ها صورت می‏گیرد […]

فرمانداری هاشهریاریها : چهل و هشتمین دوره آموزشی مسئولان حراست فرمانداری‏ها و شهرداری‏های استان تهران در فرمانداری شهرستان دماوند آغاز شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند در این همایش گفت: یکی از ویژگی‏های عصر کنونی سازمانی شدن امور است.

سعید افشارنادری ادامه داد: وظایف، کارکردها و مأموریت‏های انسان‏ها در زندگی اجتماعی توسط سازمان‏ها صورت می‏گیرد و سازمان‏ها در تحقق اهداف هر جامعه نقشی تعیین‏کننده و اساسی دارند.

وی افزود: اگر جامعه‏ای می‏خواهد به رشد و توسعه دست یابد، ناچار است تا سازمان‏های قوی در آن جامعه طراحی کند تا این سازمان‏ها بتوانند در قالب برنامه‏ها و طرح‏های مختلف، آن جامعه را به پیشرفت برسانند.

نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند با اشاره به اهمیت وجود واحد حراست در سازمان‏ها خاطرنشان شد: در سازمان‏ها عوامل متعددی وجود دارد که باعث موفیقت یا عدم موفقیت می‏شود اما حراست در سازمان از اهمیت ویژه‏ای برخوردار است.

افشارنادری اضافه کرد: حراست در هر سازمانی در حقیقت زمینه‏سازی برای حفاظت از محیط و عوامل آن سازمان را بر عهده دارد و چه بسا در صورت عدم حفاظت صحیح، سازمان نتواند به اهداف خود دست یابد.