همایش رای اولی‌ ها در شهرستان شهریار در بستر شبکه شاد
همایش رای اولی‌ ها در شهرستان شهریار در بستر شبکه شاد
شهریار- همایش ویژه رای اولی‌ها با حضور ۱۹۰۰ دانش‌آموز رای اولی شهرستان شهریار با برنامه‌ریزی اداره آموزش و پرورش شهرستان به صورت غیر حضوری و در بستر فضای مجازی (شبکه شاد) برگزار شد.

به گزارش شهریاریها ، دراین همایش طاهری  فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در  این همایش، فعل اختیار را برای دانش اموزان حاضر صرف کرد و گفت حق انتخاب نقطه تمایز بین انسان با دیگر موجودات است و هر انتخاب برای انسان عواقبی دارد که اگر انتخاب درست و بجا باشد نتیجه آن اثر بخش خواهد بود و اگر نادرست و نابجا باشد عواقب منفی برای فرد و اجتماع در بر خواهد داشت لذا انسان باید پذیرنده انتخاب خود باشد.

طاهری افزود: شما جوانان و نوجوانان به عنوان مالک اصلی انقلاب هستید و از شما تقاضا دارم با حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد باز هم به خوک صفتان تاریخ مالکیت خود در قبال این انقلاب را ثابت کنید و نشان دهند که این نسل نیر مانند نسل‌های اوایل انقلاب بوده و هیچ چیز نسبت به گذشته تغییر نکرده و نخواهد کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار در بخشی از سخنان خود متذکر شد: دانستن، فهمیدن، باور و اهمیت دادن به این که هر فرد می‌تواند در سرنوشت کشور خود شریک و تأثیرگذار باشد، به منزله رسیدن فرد به بلوغ سیاسی است که البته شرکت در انتخابات یک نمونه از رسیدن فرد به این بلوغ می‌باشد، ولی در واقع از مهم‌ترین آن‌ها به شمار می‌رود.

طاهری در پایان حضور خود در این همایش مجازی گفت:از شما جوانان درخواست دارم با درایت ویژه و دید مطالبه گر نسبت به انتخاب نمایندگان خود مبادرت ورزید و تحقق بخش آرمان‌های مقدس امام راحل باشید که فرمودند نگذارید این انقلاب به دست نااهلان بیافتد.