هادی افشار:شرایط جدید کاری مانع از ادامه همکاری شد
هادی افشار:شرایط جدید کاری مانع از ادامه همکاری شد

شهریاریها : هادی افشار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: من کارمند شرکت نفت هستم. پس از بازگشت از مسابقات قهرمانی جهان شرایط شغلی‌ام در این شرکت تغییر کرد. به طوری که تمام وقتم را می‌گرفت. برهمین اساس با مهدی بی‌باک صحبت کردم تا از کادر فنی تکواندو جدا شوم. وی افزود: […]

شهریاریها : هادی افشار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: من کارمند شرکت نفت هستم. پس از بازگشت از مسابقات قهرمانی جهان شرایط شغلی‌ام در این شرکت تغییر کرد. به طوری که تمام وقتم را می‌گرفت. برهمین اساس با مهدی بی‌باک صحبت کردم تا از کادر فنی تکواندو جدا شوم.

وی افزود: با وجود شرایط کاری که داشتم تا پایان مسابقات ازبکستان (جام ریاست فدراسیون جهانی ) کنار تیم بودم پس از بازگشت از این مسابقات استعفایم را اعلام کردم.

مربی بدنساز تیم ملی تکواندو ادامه داد: مهدی بی‌باک و رئیس فدراسیون تکواندو مخالف استعفایم بودند و درخواست داشتند تا همکاری‌ام را همچنان با تیم ملی تکواندو داشته باشم. اما با توجه به شرایطی که داشتم حتی به صورت پاره وقت هم نمی‌توانستم کنار تیم باشم. این در حالی است که مسئولیت مربیگری تیم ملی تکواندو سنگین است و باید زمان زیادی برای این کار صرف کرد.

هادی افشار در پاسخ به این سوال که بسیاری از منتقدان معتقدند ملی‌پوشان به لحاظ بدنی در مسابقات کم می‌آوردند، گفت: هیچ ادمی کامل نیست. من هم ضعف هایی دارم و اگر ایراد و انتقادی هست آن را می پذیرم. اگرچه برای موفقیت یک بازیکن در میدان مسابقه فاکتورهای زیادی لازم است. یکی از این فاکتورها نیز بدنسازی خوب و مناسب می باشد که من تمام تلاشم را به کار گرفتم تا بازیکنان در بهترین شرایط بدنی باشند.

وی یادآورشد: در طول حضورم کنار کادرفنی تیم ملی تکواندو تلاش کردم تا بالاترین استانداردها را رعایت کرده و بازیکنان را با متد روز دنیا آماده مسابقات کنم.

مربی پیشین تیم ملی تکواندو اظهار داشت: خوشبختانه  این مسئولیت حالا به کسی واگذار شده که در حکم استاد بنده است. مهرداد یوسفی مربی بسیار با اخلاق و با تجربه‌ای است و به طور حتم حضورش در تیم ملی تکواندو بسیار عالی خواهد بود. برای تک تک بازیکنان و کادر فنی تکواندو آرزوی موفقیت می‌کنم و امیداورم تکواندو با جوانانی که در اختیار دارد بهترین نتایج را در میادین بین‌المللی به دست بیاورد.

افشار گفت: ۲۷ سال از عمرم را با تکواندو گذرانده‌ام. از تکواندو جدا نخواهم شد. اما در حال حاضر شرایط ماندن کنار تیم ملی را ندارم. اما همیشه و در همه حال آماده خدمت به تکواندو هستم.